Komentowana treść: SACP 15
[#1] Re: SACP 15
Tego samego dnia w Krakowie odbywją się Dawne Komputery i Gry i teraz mam dylemata :P ale niestety prawdopodobnie będę musiał być tam bo mam pewne zobowiązania. Ale niewykluczone że wpadnę na chwilkę :)
[#2] Re: SACP 15

@altcomputing, post #1

Fakt, Termin trochę chybiony. Może się da o tydzień przestawić?


Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: SACP 15
Mnie tam pasuje. Jeżeli tylko choróbsko lub inne draństwo mnie nie złamie to będę. Inna sobota też będzie pasować :)
[#4] Re: SACP 15

@pekdar, post #3

Ano - 6ty nie do końca dobrą datą jest :) tydzień w przód i będzie perfecto - ale jak nie to i 6ty będzie dobry :P
[#5] Re: SACP 15

@pekdar, post #3

Daro będę chciał dołączyć do składu AmiPodbeskidzia.Mam nadzieję,że nic się nie zwali.Biax żyjesz?:D
[#6] Re: SACP 15

@Grisza, post #5

Heja, żyję, tylko co to za życie .... :(
Mam wtedy wolny weekend, jeżeli mnie zgarniecie po drodze, to sie piszę...OK
[#7] Re: SACP 15
Uprzejmie proszę organizatorów aby zadbali o zorganizowanie dostępu (kluczyk) do netu po wifi.
Zabiorę AP.
[#8] Re: SACP 15
Mi tam pasi. Będę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem