Komentowana treść: Zormanita 1.0
[#1] Re: Zormanita 1.0
Super wiadomość.
Jest dobrze - jest Reggae. Dzięki Krashan .. i czekam(y) na więcej. ok, racja
[#2] Re: Zormanita 1.0
Grzegorz ostatnio zrobił się płodny :) Mnie się pewnie nie przyda ten utilek ale pewnie komuś tak...
[#3] Re: Zormanita 1.0
Program ciekawy ale przydała by się jeszcze obsługa flaca, zarówno w jedną jak i w drugą stronę. To już by było idealnie.
[#4] Re: Zormanita 1.0
Super wiadomość:D. Na to czekałem od dawna ! Jak jeszcze dojdzie obsługa Flaków (dla mnie wystarczy sam odczyt) będę wniebowzięty;).
Wielkie dzięki Krashan !
[#5] Re: Zormanita 1.0

@deez, post #4

Gdy tylko zakończę aktualne bounty (mam jeszcze Zormanitę 1.1 z poprawkami gotową i muszę napisać trochę dokumentacji dla programisty), stawiam kolejne, właśnie na obsługę (odczyt/zapis) formatu FLAC w Reggae.
[#6] Re: Zormanita 1.0

@krashan_, post #5

Super, trzymam kciuki:) .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem