Komentowana treść: KwaKwa 0.7
[#1] Re: KwaKwa 0.7
Brawo KwaKwa...znaczy się BlaBla :)
[#2] Re: KwaKwa 0.7

@waldiamiga, post #1

wspaniała wiadomość *


* z uwagi na fakt, że GaduGadu od dobrych kilku lat nie używam, odniosę dokładnie takie same korzyści z Kwakwa jak Paralax z programów dla OS4
** jednak dobrze, że powstają nowe programy wykorzystujące nowe możliwości GUI Morphosa, mam nadzieję, że z czasem będzie ich więcej
[#3] Re: KwaKwa 0.7
Dziekujemy
[#4] Re: KwaKwa 0.7
Szkoda, że babla nie tworzy już dla AmigaOS jak kiedyś...
[#5] Re: KwaKwa 0.7

@reactor, post #4

Szkoda, że babla nie tworzy już dla AmigaOS jak kiedyś...

To wsystko z biedy, panie... Z tego tu, patrz pan, śmietnika te strucle powyciągali i poszli tam za sklep z winami w rękach. Sklepowa, uważasz pan, dobra kobita, do prundu im się pozwoliła podepiąć i siedzom tak tam całymi dniami i kodujom...

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2012 20:15:13 przez krashan_
[#6] Re: KwaKwa 0.7

@waldiamiga, post #1

Brawo Widelec... aż miło patrzeć na pokłosie ostatniego AmiParty. U mnie KwaKwa stało się dzisiaj oficjalnym klientem GG na mosie. Żegnaj AmiGG :)
[#7] Re: KwaKwa 0.7

@reactor, post #4

Może tworzyć - dołącz i coś stwórz, może być KwaKwa/OS4, pewnie nikt nie zabroni :)
[#8] Re: KwaKwa 0.7

@reactor, post #4

jakbyś jeszcze marudził, że szkoda że nowe gry pecetowe nie są pod Dosa to bym uwierzył w Twoje słowa
[#9] Re: KwaKwa 0.7

@reactor, post #4

Tworzymy na to, co posiadamy. Tworzymy to, co sami potrzebujemy. I inaczej raczej nie będzie.
[#10] Re: KwaKwa 0.7

@madman15, post #7

Pewnie i nikt nie zabroni, tylko problem w tym, że Widelec nie ma sprzętu, na którym można by zainstalować Amiga os 4.x, więc nie zrobi KwaKwa na Amigę os 4.x. Tak to wygląda.
[#11] Re: KwaKwa 0.7

@MaaG^dA, post #9

Powiedz mi proszę. Jak by ktoś to chciał przesortować na os3.x/4.x to źródła udostępnicie?


Benedykt Dziubałtowski
[#12] Re: KwaKwa 0.7

@Benedykt Dziubałtowski, post #11

W temacie KwaKwa pytaj widelca. Mnie się zdarzyło przekazać źródła do wykonania portu pod AROS-a.
[#13] Re: KwaKwa 0.7
Brawo widelcze :D Cieszę się tym bardziej, że AmiParty miało w tym drobny udział! Pozdrawiam OK
[#14] Re: KwaKwa 0.7
Bardzo bym prosił autora programu (zwłaszcza, że jesteśmy w jednej grupie;) o przesyłanie informacji o nowych wersjach programu z listą zmian do PPA.pl. Aktualnie z powyższego newsa niewiele wynika poza tym, że program zmienił numerek a żeby cokolwiek się dowiedzieć trzeba klikać dalej, otwierać archiwum, etc. Poza tym warto by było gdzieś zamieścić kilka screenshotów - niektórzy też by chcieli zobaczyć jak KwaKwa wygląda (przyznam, że ja również bo póki co nie mogę korzystać z mosa) i może kogoś to zachęci w jakiś sposób do zainteresowania się MorphOS-em.
[#15] Re: KwaKwa 0.7
Fajnie... nazwa jest zacna... przez protokół GG się kwacze...ludzie kwaczą OK
[#16] Re: KwaKwa 0.7
Dobry kawałek softu. Mogę wkońcu "sejwnąć prefsy" ;)
[#17] Re: KwaKwa 0.7
Mam stosunek obojętny do tej informacji. Nie posiadam żadnego komunikatora - jestem wolny! ;)
[#18] Re: KwaKwa 0.7

@(V)(I)mothe(P), post #17

Nie posiadam żadnego komunikatora - jestem wolny!

To tylko złudzenie. Nawet jeżeli nie posiadasz telefonu, mieszkania, stałego zatrudnienia, posiadasz przynajmniej numer PESEL .
[#19] Re: KwaKwa 0.7
Grunch oczywiście zaktualizował sam. :)

Generalnie GaduGadu mam coraz bardizej w nosie ale jak już go trzeba użyć to świetnie, że jest takie KwaKwa. Dzięki!

GaduGadu, KwaKwa, BlaBla Powtórzenia w nazwach dominują w tym newsie. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem