Komentowana treść: WeCan 2012 - wyniki
[#1] Re: WeCan 2012 - wyniki
Dzięki dla orgów za ogarnięcie tematu po raz kolejny. Dzięki dla Phibrizzo, że pomógł wywalczyć drugie miejsce. Przegrać z Nabijem w wildzie to nie wstyd, a i drugie miejsce to domena wielkich (patrz - Elude) :)

Czekam też na finala produkcji Plastic.
[#2] Re: WeCan 2012 - wyniki
Brawo za odwagę dla Phibrizzo i czekamy na więcej produkcji scenowych :)
[#3] Re: WeCan 2012 - wyniki
To moze dodam jeszcze informacje ze bylo tez wystawione demo na Amige: Shs10 by Spy.
Ponadto odbylo sie tez kompo na muzyke w ProTrackerze na ktorej zostaly wystawione trzy utwory.

Co do mojego intra. To pierwsza moja produkcja tego typu wiec nie ma sie czego po niej spodziewac.
Moze w przyszlosci bedzie lepiej. Przy okazji sprawdzilem, intro odpala sie pod OS3.x, MOSem oraz OS4.x. W tym ostatnim przypadku nalezy odpalic wersje nie spakowana.
Jedank intro na szybkich maszynach z PPC (MOS, OS4.x) chodzi troszeczke za szybko i tracony jest efekt ktory chcialem pokazac.
[#4] Re: WeCan 2012 - wyniki

@Phibrizzo, post #3

Na Pouecie ktoś pod Twoim intrem napisał, że jakiejś biblioteki zewnętrznej mu szuka.
[#5] Re: WeCan 2012 - wyniki

@GumBoy, post #4

Wydaje mi się, że to niestety typowe czepianie się :( Ta biblioteka nie jest zewnętrzna. Właśnie sprawdziłem, na dyskietkach systemowych z OS 3.1 jest dostępna.

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 12:33:43 przez Sir_Lucas
[#6] Re: WeCan 2012 - wyniki

@Sir_Lucas, post #5

Tak, widzialem ten wpis. Prawdopodobnie chodzi o to ze intro tego typu nie moze kozystac z zadnego pliku ktory bylby doczytywany z dysku. Nie chodzi w tym przypadku o to czy to jest systemowy czy niesystemowy lecz poporostu o fakt skozystania z niego. Na przyszlosc bede o tym pamietal.
[#7] Re: WeCan 2012 - wyniki

@Sir_Lucas, post #5

Zewnętrzna biblioteka to taka która nie mieści się w pliku z programem. To nie jest typowe czepianie sie, goście na Pouecie znają się na rzeczy i wiedzą co piszą.

Po to są limity pojemności, żeby się ich trzymać i pokazać co się umie w 4 kilobajtach programu zmieścić, a nie żeby pokazać jakie obliczenia potrafisz na biblioteki zewnętrzne przerzucić. Phibrizzo najwyraźniej nie do końca zasady limitu dla intro zrozumiał i to wszystko.

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 12:54:05 przez GumBoy
[#8] Re: WeCan 2012 - wyniki

@Phibrizzo, post #6

Plus jest taki, że będzie z tego kolejna ciekawa (mam nadzieję dyskusja), choć rewolucji z mianach zasad intr na Amigę się nie spodziewam, biorąc pod uwagę ile ich powstaje.
[#9] Re: WeCan 2012 - wyniki

@GumBoy, post #7

Ok, rozumiem. Z tego co piszesz sprawa wygląda trochę inaczej. W takim razie mea culpa. Sry
[#10] Re: WeCan 2012 - wyniki

@Phibrizzo, post #3

Jako pierwsza produkcja to super wyszło. Mi osobiście się bardzo podoba. A w przyszłości na pewno będzie lepiej. Początek zapowiada się ciekawie. Tak trzymaj!
[#11] Re: WeCan 2012 - wyniki

@flea, post #10

Jako pierwsza produkcja to super wyszło.

Pierwsza pod tą ksywą :)
[#12] Re: WeCan 2012 - wyniki

@GumBoy, post #7

powiedz to wszystkim autoro intr 4K na pece;) na amidze sprawa pewnie jest nieco bardziej dyskusyjna ale analogicznie patrzac wszystkie biblioteki systemowe (dostepne w standardowej instalacji) powinny liczyc sie jako dostepne.
[#13] Re: WeCan 2012 - wyniki
Brawo Phibrizzo OK
[#14] Re: WeCan 2012 - wyniki

@GumBoy, post #11

Pierwsza pod tą ksywą


Gwoli precyzji, kolega Phibrizzo ma już na koncie jedną - całkiem dobrze przyjętą - scenową produkcję - "The lost pixellers vol.1": http://pouet.net/prod.php?which=57689.

Co do intra, fajnie, że wciąż coś tam scenowego dłubiesz, pracuj dalej i malkontentami się nie przejmuj. Najwięcej krytykują ci, którzy sami nic nie potrafią zrobić,
[#15] Re: WeCan 2012 - wyniki
Najlepszym demem i tak jest Breath by Futuris , które przejdzie do historii, dema totalnie zjebanego.
Ale tak to musi wyglądać jeśli sesje motion capture nagrywa się wynalazkiem Microsoftu czyli Kinectem :)
[#16] Re: WeCan 2012 - wyniki

@kiero, post #12

powiedz to wszystkim autoro intr 4K na pece

Na pece/windows chyba, bo pod dosem sobie jakoś radzą bez.

na amidze sprawa pewnie jest nieco bardziej dyskusyjna

Zgadzam się, nieco bardziej.

ale analogicznie patrzac wszystkie biblioteki systemowe (dostepne w standardowej instalacji) powinny liczyc sie jako dostepne.


Wtedy się zacznie definiowanie standardowej instalacji AmigaOS. Ja osobiście uważam, że intro powinno chodzić na najmożliwszym gołym OS.
[#17] Re: WeCan 2012 - wyniki

@slay, post #14

Racja, zapomniałem. Wiedziałem, że nie był to jego debiut ale czarna dziura na mnie nastała i uznałem że musiało mi się coś wydawać.
[#18] Re: WeCan 2012 - wyniki

@neuroup, post #15

Dokładnie Kinect mi do głowy przyszedł jak się motion capture robota odezwało :)
[#19] Re: WeCan 2012 - wyniki

@GumBoy, post #18

mnie to interesuje jak im się udało wypuścić demo bez sprawdzenia, czy wszystko działa. No, ale chociaż w ten sposób przeszli do historii. :)
[#20] Re: WeCan 2012 - wyniki

@GumBoy, post #1

Elude - ma świetne hasło: "Wy mówicie, my słuchamy"

i dlatego w Niemczech raz idzie im dobrze raz trochę gorzej...skoro Niemcy nie chcą się uczyć polskiego...
Fabricjo jest cierpliwym człowiekiem i jestem pewien, że nie raz nas zaszokuje!
[#21] Re: WeCan 2012 - wyniki

@neuroup, post #19

Coz, nasze demo poszlo z muzyka z zewnetrznego zrodla nagrywane aparatem:) Chyba wszystkie prodki w democompo byly konczone na party i tak jak ja mialem juz dosyc kodowania (przynajmniej 7h w sobote) to nie zdziwie sie, ze futurisi mieli to samo:)
[#22] Re: WeCan 2012 - wyniki

@GumBoy, post #16

no wiadomo, ze pod windows:) poza prodkami

anyway, phi poprawi i nie bedzie problemu.

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 16:05:42 przez kiero
[#23] Re: WeCan 2012 - wyniki

@kiero, post #21

mnie głowa rozbolała przy Symfonii C++ Jerzego Grębosza...ale wymieniłem się z nim mailowo i pocieszył mnie, że to co chcę umieć jest bajecznie proste i cytuję : mam zapytać kolegów ze sceny jakiej biblioteki używają do rysowania grafiki...etc, etc.

z szacunkiem!
[#24] Re: WeCan 2012 - wyniki

@neuroup, post #19

Przeciez zostalo sprawdzone na AmigaOS :)
Dobra, nie ma co dyskusji tu rozpoczynac.
[#25] Re: WeCan 2012 - wyniki

@neuroup, post #19

Nie odpowiadaj na moj ostatni post:)
Zle podpialem/przeczytalem Twoja wypowiedz a teraz nie moge jej przeedytowac
[#26] Re: WeCan 2012 - wyniki

@Paco, post #20

Elude - ma świetne hasło: "Wy mówicie, my słuchamy"

i dlatego w Niemczech raz idzie im dobrze raz trochę gorzej...


Znaczy się zawsze drugie miejsce poza Lightshaftem? ;)
[#27] Re: WeCan 2012 - wyniki

@kiero, post #22

Wiesz Kiero, ja generalnie uważam, że skoro orgowie puścili, to znaczy że mieściło się w ramach compo (no chyba, że nie wiedzieli). A w to, że Phibrizzo poprawi to nie wątpię.
[#28] Re: WeCan 2012 - wyniki

@GumBoy, post #26

LS bylo drugie. pierwsze bylo WCIP. A haslo na stronie chyba tlumaczy sie "my mowimy, wy sluchacie";)
[#29] Re: WeCan 2012 - wyniki

@GumBoy, post #27

Intro zostalo poprawione z pomoca Kiero i bedzie w krotce dostepne.
Jednak bez osoby nie majace koprocesora raczej go nie obejrza. Zaraz sie pewnie okaze ze kozystanie z koproca tez nie jest dozwolone bo kiedys robili intra i nie byl potrzebny ;)
[#30] Re: WeCan 2012 - wyniki

@kiero, post #28

LS bylo drugie. pierwsze bylo WCIP

Tru. Nie wiem czemu ciągle mówię odwrotnie :)

A haslo na stronie chyba tlumaczy sie "my mowimy, wy sluchacie"

Hehe, właśnie się zorientowałem, że Paco je zupełnie przekręcił :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem