Komentowana treść: DKiG - już niebawem
[#1] Re: DKiG - już niebawem
Nie, nie podam Wam odpowiedzi na pytania na konkurs wiedzy o Amidze, który poprowadzę :P
[#2] Re: DKiG - już niebawem

@altcomputing, post #1

Odpowiedzi olej. Nie chcemy ich. Ale pytania podyktuj.


Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: DKiG - już niebawem
kto bedzie? ja bede :D jako rodowity krakowianin pasuje, a jak ktos sie nie zalapie to sam mam ciekawa kolekcje retro, ktora kiedys moge komus zaprezentowac :) (2x nes, snes, 6 x sega mega drive (I i II), sega master system, nintendo 64, gba sp, gba, 5x gbc, gb pocket, pegasus + ponad 300 kartridzy no i oczywiscie amigi - tak wiec dla mnie impreza jak znalazl)

dziwi mnie tylko, ze wstep jest platny. malo zachecajace dla ludzi, ktorzy nie maja pojecia o tym sprzecie, a mieliby mozliwosc sie dowiedziec.

ps: nie przechwalam sie, jesli ktos lubi zagrac w stare gry, bo nie widzi nic w tym dziwnego (bo czemu?) to taki sprzet poki co jest duzo tanszy niz nasza przyjaciolka :)
ps2: skupie gry i ew. akcesoria do wyzej wymienionych konsol
[#4] Re: DKiG - już niebawem
Być może pojawię się z ekipą starych zgredów
[#5] Re: DKiG - już niebawem

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Za długo je wymyślałem żeby je za darmo dyktować :D
[#6] Re: DKiG - już niebawem
Ja też będę.
[#7] Re: DKiG - już niebawem

@altcomputing, post #1

Jaki będzie zakres tematyczny pytań konkursowych? Historia firmy i jej losy, czy może bardziej techniczne rzeczy związane z naszą przyjaciółką? a może i jedno i drugie? :D
[#8] Re: DKiG - już niebawem

@szewski, post #7

Wszystkiego po trochę.
[#9] Re: DKiG - już niebawem
Rozważamy z dziewczyną pojawienie się.
[#10] Re: DKiG - już niebawem

@altcomputing, post #8

No nic - w takim razie stawię się i spróbuję swoich sił :)
[#11] Re: DKiG - już niebawem

@AceMan, post #9

Znaczy sie przyjedziesz z amiga ;)
[#12] Re: DKiG - już niebawem

@SzaryWilk, post #11

Raczej z Phaere ;)

PS. Ja niemal na pewno bede z moja Natalia - wpadaj Ace :)
[#13] Re: DKiG - już niebawem

@altcomputing, post #1

Nie wiecie może czy była by możliwość przetestowania tam kabla transferowego null-modem?
Między Amigą a Pc? Bo sknociłem to już dawno i nie mam kiedy się przez to wziąć nawet trochę za używanie swoich amig :c
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem