Komentowana treść: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków
[#1] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków
Jakoś tak się składa, że ostatnio to na samych retro imprezach bywam. Na każdej z grubsza jest to samo.
[#2] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków
Eno, fajno! Akurat planuje wyjazd do Szczecina, a ze szczecina do Gdańska już tak daleko nie jest, więc może może...jeszcze na dokładkę mam w Gdańsku rodzinę!
[#3] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków
Na 5 dni przed imprezą będę wiedział, czy mogę jechać...
[#4] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków
...poznaj ludzi z dziwną i niezrozumiałą pasją

OK

@Krashan, trzymam(y) kciuki za to, że będziesz mógł ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 22:12:31 przez mccnex
[#5] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków
Oby tylko oprócz prądu nie zabrakło jeszcze wyświetlaczy. Póki co brak telewizora na imprezie stawia pod znakiem zapytania sens przytargania na nią mojego Atari 7800. Dwa stare monitory z których jeden może być udostępniany rotacyjnie innym wobec kilkunastu - kilkudziesięciu starych maszyn to też delikatnie rzecz ujmując nie jest wesoła perspektywa. No ale może się coś odmieni i jakiś miejscowy retrofan wspomoże w tym zakresie organizatora.

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 23:25:34 przez Mufa
[#6] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków
Montezumy nie udało mi się ukończyć, za to w Preliminary Monty to po ciemku przechodziłem planszę z pochodnią :) Te niezapomniane dźwięki zbierania diamentów,kluczy, otwierania drzwi, zjeżdżania po słupku... i wypięty tyłek bohatera stojącego na szczycie drabiny :P
[#7] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków

@Mufa, post #5

Mogę przytargać mojego Samsunga 710MP.
[#8] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków

@Mufa, post #5

Mogę służyć zielonym Neptunem "z epoki". Chciałbym jednak wiedzieć, czy faktycznie będzie na to zapotrzebowanie, żeby nie targać bez sensu grata tramwajem...
[#9] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków

@Daclaw, post #8

Mmmm... zielony Neptun. Przez kilka miesięcy marzyłem o takim w okolicach 1990 roku.
[#10] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków

@Daclaw, post #8

@Daclaw: jak najbardziej przyda sie. Kilku kolegow przywiedzie wiecej niz 1 sprzet, ja sam przyniose kilka.

@kjb666: co do ukonczenia Montezumy byl to oczywisty zart, tak samo jak 102 most w RiverRide (z tego co pamietam, bylo do 100 :))

@OSH: pogadaj z Mccnex'em - jedzie ze Szczecina, moze warto razem?

@Mccnex: racja - zapraszamy na watek na forum, tam wszelkie detale.

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2012 11:48:16 przez sachy
[#11] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków

@sachy, post #10

Proponuję pisać o takich rzeczach w Amigowcach z Północy na forum, a nie tutaj :)
[#12] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków

@sachy, post #10

@Daclaw: jak najbardziej przyda sie. Kilku kolegow przywiedzie wiecej niz 1 sprzet, ja sam przyniose kilka.

Spoko, ale kabel DIN-owski "w standardzie Neptuna" skołujcie we własnym zakresie. ;)
[#13] Re: RetroKomp Gdańsk 2012 - spotkanie retromaniaków

@krashan_, post #3

Na tą chwilę na 90% będę, ale z racji takiej a nie innej roboty dopiero w ostatnim tygodniu potwierdzę na 99%
Gdyby co planuję wyskoczyć z moją biedną A4000, A500 i A600 - każda z monitorem, trochę joypałek etc...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem