Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012
No i proszę, Breathless, Hired Guns i Dreamweb w pierwszej dyszce.OK
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@waldiamiga, post #1

No i super! Też mi się podoba :) Właśnie ostro gram w DreamWeb i Laser Squad ostatnio! Polecam!
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012
Uu, starzejemy się panowie. Tylko 18 głosów? :(
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@_arti, post #3

haha pierwszy raz oddałem głos i od razu odwróciłem tabelę do góry nogami.Ja może i się starzeję dobijam czterech dych ale w amigowe gierki cały czas ciapię,powiem więcej cały czas są u mnie na pierwszym miejscu.
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@teo, post #4

Podobnie jak ja, zakupiłem na pece kilka niby hitów i jakoś mnie specjalnie nie wciągnęły to samo na PS3, natomiast w stare gierki potrafię grać miesiącami Co do listy, to co dwa miesiące to nieco długo, sam lubię głosować, ale jak nie zagłosuję od razu to później zapomnę, proponuję kilka dni przed końcem terminu, zapodać newsa o treści: przypominamy iż zbliża się koniec terminu głosowania na Wasze ulubione gry za miesiąc xxx.
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@Hellena, post #5

Najlepiej stać w miejscu i ciupać do końca życia w Superfroga. Taaaaa...
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@odo, post #6

Nie powiedziałem stać w miejscu, podoba mi się to że AOS jest rozwijany i pojawia się nowy sprzęt i oprogramowanie, ale po prostu nowe gry mnie nie kręcą, tak samo jak większość nowych plastikowych samochodów
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@Hellena, post #7

Spoko, też lubię stare amigowe gierki, ale nie tylko. Osobiście wolę zagrać w najlepszą możliwą wersję danej gry, niezależnie na jaką platformę została wydana. Oczywiście jest trochę gier, które najlepsze są na Amidze, ale sporo też jest takich, które lepiej wyglądają/brzmią na PC czy na konsolach. Gry i ich rozwój zawsze mnie fascynował, bo kiedy lata temu grałem na Atari 2600 w River Raid, wyobrażałem sobie jak gra wyglądałaby na lepszym sprzęcie. Potem pojawił się lepszy sprzęt, C-64, Amiga i zawsze fajna gra potrafiła mnie zaskoczyć i pokazać co dany sprzęt potrafi, a towarzyszący temu uśmiech zachwytu nie zniknął do dnia dzisiejszego. Są jeszcze gry, które na PC czy konsoli potrafią wywołać u mnie szczere "wow", zupełnie jak kiedyś, gdy uruchamiałem jakiś tytuł na Amidze czy C-64.
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012
Powoli wracamy na dawne miejsce OK
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@Hellena, post #5

Od mniej więcej roku, gdy zbliża się koniec głosowania przypominam o tym w komentarzach do poprzedniego notowania. W polu "ostatnie komentarze" pojawia się wówczas odświeżenie wątku i można wtedy zagłosować. News nie musi być przypominaczem.
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012
Nigdy nie grałem w Ruff'n Tumble :)
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@Hubez, post #11

Grafika bardzo dobra, a działa na A500 :) Grywalność również na plus. Zresztą sprawdż se OK
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@parallax, post #12

I genialny motyw gitarowy na wejście- świetna OK
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@BULI, post #13

Gra wymiata, absolutny amigowy hicior
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@Hubez, post #11

Polecam zagrac. Gierka miodna.
Jakis czas temu robilem sobie questy typu: ugrac jak najwiecej punktow lub jak najszybciej przejsc gre. Fajnie sie gralo.
Od czasu do czasu do niej powracam.
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@mailman, post #10

Jednak "news" zrobi lepszą "robotę" zrób dla testu
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@_arti, post #3

Uu, starzejemy się panowie. Tylko 18 głosów?


Ja już ze starości zapomniałem zagłosować!!!
[#18] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012
No, w końcu moja ulubiona gra wygrała OK
[#19] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012
Ostatni dzień głosowania przypada w najbliższą środę.
[#20] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012
Dzisiaj ostatni dzień.
[#21] Re: Games TOP10 - wyniki za wrzesień 2012

@mailman, post #20

Zagłosowałem juz ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem