Komentowana treść: BlaBla IRC-uje...
[#1] Re: BlaBla IRC-uje...
MaaG szaleje. Fajnie, że BlaBla się reaktywowało i są tego efekty.

Tak mi przychodzi do głowy... Czy ktoś z BlaBla nie planuje zrobić dla MorphOSa aplikacji do synchronizacji wybranego katalogu z Dropboksem? Wszędzie go używam, a pod MorphOSem muszę przez przeglądarkę www.
[#2] Re: BlaBla IRC-uje...
Btw. wpisanie /help pokaże wszystkie dostępne komendy. /help daje jej opis. Nie jest tego dużo, ale może się przydać.
[#3] Re: BlaBla IRC-uje...

@MDW, post #1

Mnie również przydałny się dropbox, ale w miare wygodny w użyciu i jeśli to możliwe zintegrowany z systemem. Nie wiem czy do tego by nie można było wykorzystać filesysbox, jest przecież jakiś dropbox-fs, który z fuse korzysta.
[#4] Re: BlaBla IRC-uje...

@grxmrx, post #3

Aaaa, aż tak myślisz? No niezłe by to było. Na wszystkich wspieranych przez Dropboksa platformach po instalacji aplikacji jest to całkiem sensowne. Po prostu jak się cokolwiek wrzuci do katalogu Dropboksa to się synchronizuje (bardzo szybko reaguje). Ale tutaj faktycznie można byłoby tak bardziej amigową filozofią pojechać. Byłoby jeszcze lepiej. Kurcze, może gdzieś na morphzone.org zarzucić temat? Jest tam kilka osób, które mają mózg na odpowiednim miejscu, mają wystarczającą wiedzę, umiejętności i doświadczenie. No i są programistycznie aktywne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem