• Ankieta

Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

  • tak
    61 głosów 39.6%
  • nie
    39 głosów 25.3%
  • jestem również zainteresowany wersją kolekcjonerską
    25 głosów 16.2%
  • interesuje mnie alternatywna tańsza wersja elektroniczna
    15 głosów 9.7%
  • nie mam zdania
    14 głosów 9.1%

Ankieta skończyła się 09.11.2012

[#1] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł
Nie mam zdania.
[#2] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł
Jeśli gra byłaby na poziomie grywalności oraz wydania Bomb Jack'a w wersji kolekcjonerskiej na małe Atari to jestem zainteresowany.
[#3] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł
A moim skromnym zdaniem skończy się na setkach postów w temacie i to wszystko. Gra nie powstanie.
[#4] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@Hubez, post #3

Też tak uważam, ale wybrałem pierwszą opcję OK
[#5] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@Hubez, post #3

No pewnie, że nie powstanie, bo kto miałby ją napisać ? Petycję do Team 17 redakcja wyśle ?
[#6] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@kjb666, post #1

Można na ppa rozpisać konkurs na scenariusz gry, później wybrać najlepszy scenariusz drogą głosowania w ankiecie, następnie utworzyć Bounty i... zawsze istnieje ten 1% szans, że coś z tego wypali Lepsze to niż 10000 bezproduktywnych postów.
[#7] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@slay, post #6

Nie śledzę tego tematu jakoś specjalnie, ale scenariusz powoli powstaje:
http://www.ppa.pl/forum/strefa-gier/26233/nowa-gra-na-klasyczna-amige-500-600-1200/3#m352187

Jak na razie, to jest 76 postów OK
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@parallax, post #7

To trochę podejście do problemu "od dupy strony". Dylamty w stylu "czy wydać w pudełku?", "czy wytłoczyć na płycie?", "ile ma kosztować?". Zwykłe bicie piany.

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2012 10:01:00 przez slay
[#10] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@slay, post #9

Bo najłatwiej kliknąć, napisać, kliknąć i post gotowy. Gry tak nie zrobimy ;)

E: Jest sporo bajkopisarzy ;)

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2012 10:16:49 przez parallax
[#11] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł
Jeżeli grę dałoby się uruchomić na MorphOS-ie (nie używając emulatora Amigi), to byłbym zainteresowany. Zdaję sobie jednak sprawę, że jeżeli gra ma wyciskać trochę potu z klasyka, będzie raczej napisana niesystemowo. W związku z tym głosowałem na "nie".
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@parallax, post #12

Nie trza, jest E-UAE które daje radę. No ale jaki to sens, jeśli ma się nowy system na szybkim sprzęcie? Fortis Rulez ! :)
[#15] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@kjb666, post #14

Żeby to Fortis było chociaż grywalne... :)
[#16] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł
cholera za szybko kliknąłem nie zauważyłem kolekcjonerskiej wersji :/
[#17] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł
A to nie można już po prostu kupić gry z lat 90? Chyba są nawet tańsze niż 50zł
[#18] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@Dopuser, post #17

A to nie można już po prostu kupić gry z lat 90? Chyba są nawet tańsze niż 50zł


Zależy. Są takie, które kosztują i 300 PLN.
Ja bym kupił taka grę, ale przy założeniu, że nie będzie to kolejna głupia zręcznościówka, czy nawet gra logiczna. Mam jasno sprecyzowane preferencje odnośnie do gatunków gier: TBS, RPG i symulatory lotu (lotnicze/kosmiczne). Zatem mogę być spokojny, bo tego typu gry na Amigę klasyczna już się nie pojawią.
[#19] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@slay, post #6

A dajże spokój... Za czasów mej amigowej młodości na każdym podwórku "chłopacy" chcieli robić grę. I co, powstała jakaś?

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2012 13:37:11 przez Daclaw
[#20] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@Daclaw, post #19

Są setki przykładów gier, które jednak powstały na podwórkach. I mówię tylko o polskich podwórkach. Oczywiście są też tysiące przykładów gier, które nie wyszły poza pomysł, kilka obrazków, podstawową mechanikę gry i nie zostały nigdy ukończone. Poza tym te które zostały ukończone też różnie wyglądały jeżeli chodzi o jakość (grywalność). Ale to inna bajka. :)
[#21] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł
Ile ludzi głosowało?
[#22] Re: Czy jesteś zainteresowany/a kupnem pudełkowej gry na Amigę klasyczną (rozbudowana A1200), w jakości z lat 90-tych, w cenie 50 zł

@kjb666, post #21

Nigdy nie byłem dobry z matematyki, mój głos na "edycja kolekcjonerska" zmienił 15,4 na 16% więc myślę że sporo głosowało.
Nie mam rozbudowanej Amigi 12000, po prostu ciekawa inicjatywa godna wsparcia. Dla mnie powstanie gry na rozbudowanego klasyka w 2013 r. to ewenement w skali światowej, więc tylko kolekcjonerska wersja.
Niestety podejrzewam że za ankietą kryje się Minniat (=gra nie powstanie), obym się mylił.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem