Komentowana treść: Wywiad z Marcem Djanem
[#1] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#2] Re: Wywiad z Marcem Djanem

@parallax, post #1

Operation Wolf to jest gierka, podobały i nadal podobaja mi się tego typu gry. Szkoda, że nie wychodzą jakieś podobne tytuły dzisiaj na nasze systemy. Ostatnio kupiłem składankę starych gier (chyba TAITO) na Xboxa dzieciakom i był tam ten tytuł.


PS
Chłopie jeżeli jeszcze raz zobaczę pod jakąś wiadomością twoje "super wiadomość" to Bóg mi świadkiem, że będziesz pierwszym ignorowanym i to właśnie przez takie spamowanie. Potrafisz czasem napisać coś ciekawego, więc daruj sobie ten tekst. Nikogo jeszcze nie ignoruję, bo każdy może mieć słabszy dzień i napisać coś głupiego na tym polega tolerancja. W stosunku do twojej osoby moja tolerancja już się wyczerpała, jeżeli zależy ci na tym by ludzie traktowali cie poważnie na tym portalu to sobie przemyślisz to co napisałem, a jak nie to nadal będziesz spamował.



Ostatnia aktualizacja: 31.10.2012 21:12:25 przez Ender
[#3] Re: Wywiad z Marcem Djanem

@Ender, post #2

Super post (wiadomość)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem