Komentowana treść: Wywiad z Katalin Ogren
[#1] Re: Wywiad z Katalin Ogren
To jest wywiad! Szacun x16 za wytrwałość i efekt! :)
Zaraz przeczytam...
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] Re: Wywiad z Katalin Ogren

@MDW, post #1

Za wytrwałość - tak, ale efekt ze względu na krótkie odpowiedzi jest delikatnie mówiąc taki sobie. Jak widać Katalin nie jest osobą gadatliwą...
[#4] Re: Wywiad z Katalin Ogren
Uff, zdawkowość odpowiedzi poraża;) A już myślałem że wywiadu z Markiem Pampuchem nic nie przebije

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2012 19:00:23 przez Mufa
[#5] Re: Wywiad z Katalin Ogren

@grxmrx, post #3

Efekt ok, bo udało się doprowadzić to do skutku i jakoś zakończyć. A że pani była mało gadatliwa to nic się na to nie poradzi. Jedni mają gadane, inni mają kopane. ;)
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] Re: Wywiad z Katalin Ogren
Rzeczywiście krótkie odpowiedzi, ilość pytań jest niezła :)
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] Re: Wywiad z Katalin Ogren
duży wybór kaset wideo Na pewno ten wywiad trwał 2 lata? :o

Gratuluje wytrwałości OK

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2012 21:22:50 przez mikser
[#10] Re: Wywiad z Katalin Ogren
Widać po wywiadzie, że aktorka nie miała czasu na rozpisywanie i dlatego trwał on 2 lata. Poza tym wydaje mi się, że zrobiła to trochę na odczepnego. Można to wnioskować po odpowiedziach. Jak robię wywiady to też mam z tym problem. Jednak szacun. za wytrwałość, poświęcony czas i że udało ci się do niej dotrzeć.
[#11] Re: Wywiad z Katalin Ogren
No gicior, pomijając oszczędność w słowach, sam fakt że udało ci się dotrzeć do niej i że się zgodziła
na wywiad zasługuje na duże brawa. Teraz jeszcze ścignij resztę i będzie super-hiper. Tak wiem głupi żart.
Naprawdę fajna sprawa.
[#12] Re: Wywiad z Katalin Ogren

@Radek_Cz, post #11

Teraz jeszcze ścignij resztę i będzie super-hiper. Tak wiem głupi żart.

Przypomniała mi się scena z filmu Mortal Kombat, gdy Johny Cage powiedział do Liu Kang'a żeby wniósł mu bagaże na statek, a Liu wrzucił je do wody :)
[#13] Re: Wywiad z Katalin Ogren
Dobra robota Benek OK

Odpowiedzi konkretne, ale krótkie pomysł

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2012 13:12:24 przez parallax
[#14] Re: Wywiad z Katalin Ogren

@Mufa, post #4

A jednak ;) Odpowiedzi aby były pomysł
[#15] Re: Wywiad z Katalin Ogren

@grxmrx, post #3

Trudno jednoznacznie ocenić efekt, bardzo możliwe, że to taki typ, jak napisałeś oszczędny w słowa, pewnie to zgodne z jej filozofią ;)

Ale sam fakt odnalezienia tej Pani i "dopięcie swojego" zasługuje na uznanie- szacunek OK
[#16] Re: Wywiad z Katalin Ogren
"Tak to się robi w Chicago". Na prawdę nie macie rodziny w Chicago? Wywiad świetny. :)
[#17] Re: Wywiad z Katalin Ogren
Wielkie rzeczy, kobieta jest znana, ma swoj fitnesowy interes, własną stronę, konto na fejsbuku, to dotrzeć do niej żaden problem, pewnie różnych wywiadów udziela mnóstwo, a swoimi "wyczerpującymi" odpowiedziami pokazała gdzie Benka ma.
[#18] Re: Wywiad z Katalin Ogren
było jej zapytać, czy grała w MK na Amidze.
[#19] Re: Wywiad z Katalin Ogren

@snajper, post #18

Pewnie do tej pory czasem sobie pyka, z dyskietek ;)
[#20] Re: Wywiad z Katalin Ogren

@pinior, post #17

Wielkie rzeczy, kobieta jest znana, ma swoj fitnesowy interes, własną stronę, konto na fejsbuku, to dotrzeć do niej żaden problem

To dlaczego tego nie zrobiłeś wcześniej?
[#21] Re: Wywiad z Katalin Ogren

@BULI, post #20

To dlaczego tego nie zrobiłeś wcześniej?


A po co i dlaczego, nikt się do mnie z tym nie zwracał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem