Komentowana treść: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży
[#1] Re: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży
O-ja...! OK Zadziała toto z portem zegara na X-Surfie?

EDIT: a tam, nie będe kombinował. Wziałem z kartą ISDN ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2012 15:19:51 przez _arti
[#2] Re: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży

@_arti, post #1

Z kartą ISDN? Jaką? Przydałoby mi się USB w A3000 i gdyby to zadziałało z portem zegara na X-Surf to bym kupił Subway'a.
[#3] Re: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży

@Deftronic/..., post #2

Jest bundle: USB + karta ISDN z portem zegara, na stronie Vesali. To chyba wlasnie uklon w strone wlascicieli duzych Amig.
[#4] Re: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży

@_arti, post #3

O, fakt. Nie zauważyłem. :) No ale i tak wolałbym Deneba. Poczekam jeszcze trochę może się gdziś trafi. :D
[#5] Re: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży

@_arti, post #1

wg amiga.org tak. No to mnie namówiliście :)
[#6] Re: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży

@sand, post #5

Zdąrzyłeś? Już nie ma. 40 sztuk podobno było.
[#7] Re: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży

@_arti, post #6

To naprodukowali . Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale czasem to wygląda jakby tak krótkie serie były same w sobie pretekstem do ustalania wysokich cen... Bo popyt na takiego SUBWAYa jest znacznie większy, o czym świadczy fakt, że już jest wyprzedany!
[#8] Re: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży

@strim, post #7

Myślę że wielkość partii uwarunkowana była dostępną ilością jakiegoś nietypowego układu scalonego. Dzisiaj nikt nie robi układów w technice 5V.
A zamiennik w technice 5V ew. układ CPLD oznacza zupełnie nowy projekt.
Niejaki alexh twierdzi że to jego firma dostarczyła układy potrzebne do produkcji.
Nota bene z tego samego powodu niemożliwa była produkcja kolejnej partii Indi AGA MKI i powstała Indi AGA MKII.
[#9] Re: Kontroler SUBWAY USB firmy E3B znów w sprzedaży

@stachu100, post #8

SUBWAY w zasadzie składa się z dwóch układów - kontrolera UHC124 i interfejsu z Amigą w postaci jakiegoś typowego CPLD. Możliwe że ten pierwszy jest już słabo dostępny, bo to ok. 10-letnia konstrukcja...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem