Komentowana treść: Wywiad z Peterem Verswyvelenem, Erlendem Robaye i Kimem Goossens
[#1] Re: Wywiad z Peterem Verswyvelenem, Erlendem Robaye i Kimem Goossens
Będę nieoryginalny, popiszę się swoją ignorancją i powiem, że w życiu nie słyszałem o tych tutułach. Jak zwykle. :)
[#2] Re: Wywiad z Peterem Verswyvelenem, Erlendem Robaye i Kimem Goossens

@MDW, post #1

[#3] Re: Wywiad z Peterem Verswyvelenem, Erlendem Robaye i Kimem Goossens

@kjb666, post #2

Powaznie ? :)
Deliverance wielu w dawnych czasach urzeklo oprawa, choc raczej na ST gra okazala sie jakims tam sukcesem.
Grywalnie srednio, fajnie przedstawiony bohater i tyle. Jako, ze czesto okreslano kiedys Deliverance jako odpowiedz na Gods, porownanie to gra przegrywa pod kazdym niemal wzgledem. Jedynie jest plynniejsza, GODS mial spore problemy z framerate na A500.
[#4] Re: Wywiad z Peterem Verswyvelenem, Erlendem Robaye i Kimem Goossens

@michalmarek77, post #3

Ja o Deliverance się dowiedziałem pykając w gierki pod Fusionem, nie oczarował mnie ta produkcja, miałem też skojażenie z GODS. Później okazało się, że girka wyszła na sporo innych platform w tym również Amigę. Tak jak napisałeś, do GODSów się nie umywa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem