Komentarze do artykułu: Beach Head - Amstrad CPC, Atari, BBC Micro, C64, MSX, ZX Spectrum

[#1] Re: Beach Head - Amstrad CPC, Atari, BBC Micro, C64, MSX, ZX Spectrum
Czemu wybrałeś wersję na Spectrum a nie C-64 ?
[#2] Re: Beach Head - Amstrad CPC, Atari, BBC Micro, C64, MSX, ZX Spectrum

@odo, post #1

Krótko i zwięźle:
Recenzję do "Gier na emulatorach" trzeba napisać konkretnie, czyli w oparciu o wersję gry na dany komputer. Wybieram zawsze ZX Spectrum, bo to mój ulubiony - oprócz Amigi - komputer.
Nie twierdzę, że wersja na ZX jest najlepsza. Twierdzę natomiast, że mogę ją opisać najlepiej, bo dobrze znam Spectrum i jego możliwości.
Poza tym na końcu recenzji zawsze podaję na jakie komputery wyszła dana gra - nie podoba Ci się wersją spectrumowa, to zagraj w inną.
[#3] Re: Beach Head - Amstrad CPC, Atari, BBC Micro, C64, MSX, ZX Spectrum
Grałem w to wieki temu na C64. Naprawdę fajna gra. Wersja na C64 i małe Atari prezentuje się nieco lepiej (więcej kolorów) ale poza tym jest identyczna z wersją na ZXa.
Na PC powstały współczesne remake`i tej gry. Dość ciekawe. Przydałby się taki na Amigę :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem