Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012
Widać jak Wam zależy na Top10 :) 26 głosów to porażka na całego. Choć ileż można grać w Superfroga :)
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@odo, post #1

Przydałoby się kilka list. Jedna TOP10 OLD, druga TOP10 NEW (gry np. stworzone po roku 2000) oraz trzecia Public Domain/Freeware :)

Po co mam wciąż głosowaćna Boulder Dash, jeżeli tylko ja głosuję? W takiej liście OLD lub Public Domain byłby wyżej :)
Podobnie w liście NEW, do głosu mogłyby dojść inne pozycje.

Teraz rządzą tylko gry OLD. Kilka razy głosowałem na Slam Tilta. Ale ileż można? :)
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@Andrzej Drozd, post #2

Każdy inny portal dla 20 osób głosujących zamknąłby TOP już dawno. Ty proponujesz dodatkowo te 20 podzielić na dwie grupy ;)
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@mailman, post #3

Tu i tu można by zagłosować pomysł
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@mailman, post #3

Dobrze kombinuje, ta sama grupa osób odda dwa lub nawet trzy głosy skoro będą trzy listy.
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@Andrzej Drozd, post #2

Po co mam wciąż głosowaćna Boulder Dash, jeżeli tylko ja głosuję?

Jak to po co, bo ja głosuje na Boulder Dash i Emerald Mine ( nie jestem pewny czy ostatnio głosowałem na Boulder Dash, ale na EM to na pewno głosowałem ). Jeszcze pare osób i BoulderDash zwycięży. :D
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@asman, post #6

No to do boju :)
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012
I zagłosowałem OK Ostatnio zapomniałem chyba zagłosować pomysł

A może takie kosmetyczne zmiany dodać? pomysł
Bo teraz jest top10, a jak by przerobić na top100? pomysł
Bo często i gęsto chciałoby się po wpisywać więcej gier OK pomysł
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012
W poniedziałek ostatni dzień głosowania.
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@mailman, post #9

Done! :)
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@mailman, post #9

Zagłosowałem przez pomyłkę znowu pomysł Ale unieważnione będzie OK
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012
Dzisiaj ostatni dzień głosowania.
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@mailman, post #12

A czy zamiast tego głosowania nie możnaby głosować (zarejestrowani i tylko raz) pod recenzjami w tych kategoriach, które tam są i raz na jakiś czas robić na podstawie tego zestawienie? Wtedy byłoby widać ile osób zagłosowało, jak oceniają grafikę, muzykę, grywalność. To chyba byłoby bardziej przydatne w punktu widzenia gracza. Podobny pomysł chcę zrealizować w przypadku gier działających pod MorphOS-em (chwilowo brak czasu).
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@Ender, post #13

Można, ale wówczas głosowanie dotyczyłoby tylko tego, co zostało zrecenzowane, a wystarczy spojrzeć na choćby pierwszą trzydziestkę, aby zobaczyć, że nie wszystkie tam gry zostały opisane.
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za listopad 2012

@mailman, post #14

No, ale może najgorliwsi fani zrecenzowaliby swoje tytuły, tylko dlatego żeby inni mogli na nie zagłosować? Być może naiwne myślenie, ale tak mnie naszło.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem