Komentowana treść: Youtube - aktualizacja skryptu
[#1] Re: Youtube - aktualizacja skryptu
Świetna wiadomość OK
[#2] Re: Youtube - aktualizacja skryptu
OWB Rulez! :)
[#3] Re: Youtube - aktualizacja skryptu
Łatki, skrypty, patche - kiedyś powiedziałbym że to typowo amigowe na szczęście teraz jest to juz tylko typowo morphosowe. Amiga Rulez!!!
[#4] Re: Youtube - aktualizacja skryptu

@Mufa, post #3

Wszystkim tym, którzy w bezmiarze swej niewiedzy uważają, że do oglądania YouTube na MorphOSie potrzebne są jekiekolwiek skrypty polecam obejrzenie tego oto filmiku. I pozdrawiam cieplutko. cmok

P.S. Przepraszam za jakość, komórka mi się ładuje więc kręciłem starą cyfrówką.

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2012 11:07:15 przez recedent
[#5] Re: Youtube - aktualizacja skryptu
Skrypty to fajna sprawa, używam z Odyssey pod MorphOSem, a także z Operą pod Linuksem i Windowsem. Odtwarzanie filmów tak jak należy - z overlayem, bez pośrednictwa flasha czy html5. Można też pobrać film - bardzo przydatne w przypadku łącza, które często jest przeciążone i działa dobrze tylko w nocy/rano.
[#6] Re: Youtube - aktualizacja skryptu

@Korni, post #5

Skrypty to fajna sprawa,

Bym powiedział więcej, że nie tylko fajna ale wyróżniająca system amigowy in plus, bo dzięki nim (AmigaDOS i ARexx) desktop jest niesłychanie elastyczny, ot co. Co więcej, było mnóstwo publikacji w oficjalnym języku UE ;) poświęconych skryptowaniu amigowemu właśnie. To, że tak młode jak i duża część starszego pokolenie amigowców pojęcie o skryptowaniu nie ma nie stanowi powodu do zachwytów IMHO, a raczej świadczy o odcinaniu się się od amigowych podstaw.

Howgh.



Ostatnia aktualizacja: 08.12.2012 11:45:34 przez Dopuser
[#7] Re: Youtube - aktualizacja skryptu

@Dopuser, post #6

Miałem na myśli userscripty w js, ale zgadzam się :).
[#8] Re: Youtube - aktualizacja skryptu

@Korni, post #7

Żeby jeszcze port najnowszych wersji na OS 3.9...dało się z NetSurfem? Dało. A z OWB się nie da?
[#9] Re: Youtube - aktualizacja skryptu
Cały OT przeniesiony tutaj.
[#10] Re: Youtube - aktualizacja skryptu

@Mufa, post #3

A zobacz ten sam skrypt używam w Chrome pod winda
Ba mało tego w Firefox też mam taki sam skrypt i pare innych żeby to jakoś sensownie działalo
[#11] Re: Youtube - aktualizacja skryptu
Już jest dostępna kolejna aktualizacja, jak łatwo się domyśleć, po ostatnich zmianach na YouTube.
Skrypt do pobrania z tego samego adresu (powinien też być do zaktualizowania przez Grunch).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem