Komentowana treść: BitJam 163 - SillyVenture Atari Special
[#1] Re: BitJam 163 - SillyVenture Atari Special
No to już wiem czego będę dzisiaj słuchał w pracy. Lubię te składanki. Chociaż gdyby były ułożonymi w albumy osobnymi plikami mp3 to lubiłbym tysiąc razy bardziej.
[#2] Re: BitJam 163 - SillyVenture Atari Special
Tym razem niestety nie udało mi się dosłuchać seta do końca. Chyba jeden z gorszych "odcinków".
[#3] Re: BitJam 163 - SillyVenture Atari Special

@MDW, post #1

A ten znowu swoje... Użyj CUE Splittera, który podzieli Ci to 3 kliknięciami myszki :)
[#4] Re: BitJam 163 - SillyVenture Atari Special

@Masta Krishna, post #3

O matko, aż trzema?!?! ;)

A tak na serio to będę musiał powypełniać tagi, autorów, tytuły, album. Żeby to zrobić to muszę w opisie sprawdzać od której minuty co się zaczynało i nie pomylić się przy tym. Przecież to min. pół godziny roboty. Nie mam na to ani czasu ani ochoty. :( Od pewnego czasu nie układam sobie muzyki trzymając się filesystemu, czyli w katalogach, nadając odpowiednie nazwy plikom. To trochę za mało informacji jak na XXI wiek. Od tego są tagi mp3.

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2012 13:47:06 przez MDW
[#5] Re: BitJam 163 - SillyVenture Atari Special

@MDW, post #4

Przecież właśnie po to jest CUE Splitter, żeby tagi (autor, tytuł, album) wypełniały się automatycznie na podstawie pliku CUE, w którym te wszystkie informacje się znajdują i są pobierane.
Czasy też są pobierane... Po prostu najpierw sprawdź program, później marudź :)
[#6] Re: BitJam 163 - SillyVenture Atari Special

@Masta Krishna, post #5

A to przepraszam. Pojęcia nie miałem o takim tworze jak CUE Splitter. Jakoś nigdy się tym nie interesowałem. Co prawda użyłem innego narzędzia (bo na OSX) ale idea jest taka samo i faktycznie wszystko ładnie samo się pocięło.
Dzięki za cenną lekcję.
[#7] Re: BitJam 163 - SillyVenture Atari Special
Spoko secik OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem