Workbench w 32 bit png icon + Afa_OS

  • Opis

Amiga uzależnia. Miałem se dać siana z ulepszaniem blatu ale jak widać nie da się. Przypadkiem natknąłem się na wzmiankę o AfaOS. Jest nawet artykuł o tym z 2005 roku na ppa. Od tamtego czasu pakiet ten poza wygładzaniem czcionek całkiem nieźle tuninguje system co widać na sreenshocie. Do tej pory do upiększania wb używałem birdie+powericon+tffmenager+nicebar. AfaOs zastępuje je wszystkie razem. Co ciekawe robi to raz lepiej dwa szybciej. Przyśpieszenie jest odczuwalne. Skórka, która widać na oknach to tifany_blue. Normlanie os.39 wygląda jak Os4 :)

zamieścił: Benedykt Dziubałtowski

data: 2012.12.10 03:00

kategoria: Wasze blaty / Benedykt Dziubałtowski

rozdzielczość: 1152x900

odsłon: 285

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 9)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Workbench w 32 bit png icon + Afa_OS
Wygląda to super, odemnie zasłużona 5.OK
[#2] Re: Workbench w 32 bit png icon + Afa_OS

@Leon, post #1

5OK
[#3] Re: Workbench w 32 bit png icon + Afa_OS
Mniam OK Jak dla mnie 5!
[#4] Re: Workbench w 32 bit png icon + Afa_OS
Ode mnie też 5 OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem