Prototyp naklejki na dyskietkę do Amigi

  • Opis

Wstępna pierwsza naklejka na amigową dyskietkę. Zielona w sam raz na "Superfroga" :D. Tylko nie wiem czy dobre wymiary. Wzorowałem się na rozmiarze naklejek innego autora. Może komuś się spodoba.

zamieścił: Sunday87

data: 2012.12.17 09:39

kategoria: Różne / Amiga

rozdzielczość: 397x401

odsłon: 183

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 4.8 (oceniających: 13)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Prototyp naklejki na dyskietkę do Amigi
5 za to, że Ci się chce
[#2] Re: Prototyp naklejki na dyskietkę do Amigi

@Skiba, post #1

Kiedyś myślałem sobie, że jakby ktoś miał dostęp do drukarki kodów kreskowych (takiej, która drukuje - co prawda monochromatycznie - na etykietach samoprzylepnych) to można by zrobić naprawde fajne naklejki na dyskietki przy minimalnym poziomie kombinowania. Sam mam w pracy "Zebrę", ale nie tego formatu.
[#3] Re: Prototyp naklejki na dyskietkę do Amigi
Wywaliło mnie z butów. Super, może porobisz w innych kolorkach, niebieskie, czarne 5+
[#4] Re: Prototyp naklejki na dyskietkę do Amigi

@Dorian3d, post #3

Witam niebawem powracam do tworzenia nalepek i na pewno będzie kilka kolorów.Jak coś stworze to wrzuce.Pozdro!
[#5] Re: Prototyp naklejki na dyskietkę do Amigi
Seledynowy, super kolorekOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem