Komentowana treść: Scriba 1.3.5
[#1] Re: Scriba 1.3.5
No cieszy mnie to że program jest sukcesywnie rozwijany, że autor nie spoczął na laurach tylko poprawia błędy oraz dokłada nowe funkcjonalności. Więc widzę, że program ma szansę być w przyszłości porządnym edytorem tekstu pod Mosa.

Jeszcze do kompletu by się przydał jakiś arkusz kalkulacyjny, aby mieć komplet podstawowych programów biurowych, które są potrzebne w każdym szanującym się systemie operacyjnym.

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2012 12:56:00 przez gilban
[#2] Re: Scriba 1.3.5

@gilban, post #1

Jeszcze do kompletu by się przydał jakiś arkusz kalkulacyjny

Pozostają nam stare starocie lub mniej stare, jak chociażby Ignition.
[#3] Re: Scriba 1.3.5

@grxmrx, post #2

Albo GoogleDocs przez OWB. :) Ja tak korzystam od lat na wszystkich możliwych platformach. Arkusze w GoogleDocs organizują mi wszystkie wydatki i sprawiają, że nigdy z niczym nie zalegam i nigdy nic dwa razy nie płacę (a tak się zdarzało w czasach "papierowych").
[#4] Re: Scriba 1.3.5

@MDW, post #3

Czy da się z z Google Docs zapisać na lokalny napęd?

btw. ta usługa nazywa się teraz inaczej: Google Drive
[#5] Re: Scriba 1.3.5

@R-Tea, post #4

Da się zapisać, jest do wyboru kilka popularnych formatów dokumentów.
Masz również możliwość pełnej synchronizacji i pracy Offline po aktywacji usługi Offline Docs.

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2012 16:14:31 przez grxmrx
[#6] Re: Scriba 1.3.5

@MDW, post #3

Zrób tylko cokolwiek gdy masz problem z internetem...
[#7] Re: Scriba 1.3.5

@Pero, post #6

Czy nie po to jest w Google Drive tryb Offline?
[#8] Re: Scriba 1.3.5

@grxmrx, post #7

Ale tylko w Chrome.
Chyba, że jest jakaś inna możliwość?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem