Komentowana treść: C&A Games 6
[#1] Re: C&A Games 6
Fajna robote chlopaki wykonuja, chociaz caly czas czekam na jakis dopieszczony numer do ktorego nie moglbym sie przyczepic. Pomimo ze przeczytalem dotad jedynie newsy oraz dwa artki niestety, widze niedocigniecia. Newsy dotyczace produkcji AmiBoing.de, jakies takie "pokickane", chyba wrzucane w ostatniej chwili. Za port The Goonies odpowiada Spot a nie Kas1e, ponadto tabelka do tej gry jest dosyc ciekawa jesli chodzi o oceny dla Arosa i AmigaOS. Czy obie wersje czyms sie roznia, czy to po ptostu rozne osoby roznie ocenialy gre?
[#2] Re: C&A Games 6
Mogli by coś zrobić z tym pobieraniem- zawsze nie działa to jak należy, przynajmniej nie od razu :\
[#3] Re: C&A Games 6

@BULI, post #2

Ja bez problemu zassałem o 21:33, za pomocą OWB :)
[#4] Re: C&A Games 6

@BULI, post #2

Po prostu kliknij w ikonkę pdf, żadnego wchodzenia w "Details" i in.
[#5] Re: C&A Games 6

@adam_mierzwa, post #4

"Błąd w połączeniu z bazą danych" - i już sobie ściągnąłem...
[#6] Re: C&A Games 6

@PopoCop, post #5

Spróbuj ponownie. Ja miałem to samo wczoraj. Spróbowałem raz jeszcze i poszło, ale bardzo wolno się pobierało. Jednocześnie rozpocząłem więc kolejne pobieranie i pobrało się w kilka sekund, a to wolne pobieranie nadal trwało.
[#7] Re: C&A Games 6

@mailman, post #6

Próbowałem wielokrotnie i ciągle to samo.
[#8] Re: C&A Games 6

@mailman, post #6

Może wrzuć to na jakiś speedeshare itp i daj linka ja też nie mogę ściągnąć :/
[#9] Re: C&A Games 6

@deejayremix, post #8

A stąd da się?
[#10] Re: C&A Games 6

@kjb666, post #9

Da się, dzięki.
[#11] Re: C&A Games 6

@Mufa, post #1

[b]Fajna robote chlopaki wykonuja, chociaz caly czas czekam na jakis dopieszczony numer do ktorego nie moglbym sie przyczepic. Pomimo ze przeczytalem dotad jedynie newsy oraz dwa artki niestety, widze niedocigniecia. Newsy dotyczace produkcji AmiBoing.de, jakies takie "pokickane", chyba wrzucane w ostatniej chwili. Za port The Goonies odpowiada Spot a nie Kas1e, ponadto tabelka do tej gry jest dosyc ciekawa jesli chodzi o oceny dla Arosa i AmigaOS. Czy obie wersje czyms sie roznia, czy to po ptostu rozne osoby roznie ocenialy gre?

Tak masz rację, są niedociągnięcia, ponieważ było bardzo mało czasu, praktycznie amigowe teksty powstały z marszu w ostatniej chwili w 1i2 świeto po zarwanych nocach, tak samo newsy, ponieważ nie ma osob które chcą pisać o Amidze, a skoro pismo o niej traktuje musiało cos powstać, nad nastepnym numer będzie więcej czasu żeby popracować i by wszystko było ok, pozatym wróci główny tekściarz amigowy.
[#12] Re: C&A Games 6
Jak ktoś ma problemy to tu można ściągnąć magazyn: http://issuu.com/ramosc64/docs/http
Zresztą są tam wszystkie numery pisma. Co do strony to brakuje nam kogoś ,co by się nią porządnie zajął.
[#13] Re: C&A Games 6

@Ramos, post #12

Recenzja "Stop the express" na C64 to plagiat (z małymi zmianami) mojej recenzji tej gry dla ZX Spectrum. Oryginał można przeczytać tu.
[#14] Re: C&A Games 6
Myślę, że sprawa wyjaśniona między autorami artykułów.

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2012 18:46:02 przez Ramos
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem