Komentowana treść: MorphOS 3.2 SDK
[#1] Re: MorphOS 3.2 SDK
ja bym chciał, ale nie mam MorphOS-a, a nawet gdybym miał, to on na Amidze 500 chyba nie pójdzie :E
[#2] Re: MorphOS 3.2 SDK
W końcu! OK
[#3] Re: MorphOS 3.2 SDK

@snajper, post #1

Kup sobie maka za 200 zeta. zainstaluj MOSa za free, pokaż na dzielnicy jaki z Ciebie Hakcior!
[#4] Re: MorphOS 3.2 SDK
A mnie zastanaiwa zawsze wychodzi beta SDK, czy to pierwszy raz?
[#5] Re: MorphOS 3.2 SDK

@kjb666, post #3

a to byłby może i niegupi pomysł, do chakowania w javascripcie to każden jeden kompjuter się nada.
Ile taki mały mak łyka prundu na dobę? Bo szukam akurat czegoś energooszczędnego. Na apple.com jest info o jakimś G4 1.25GHz, to toto? Może są jakieś lapki do MOS-a?
chociaż blububa to pewnie sobie pod mosem nie zainstaluję, żeby mi neta udostępniał D: Lipa...

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2013 14:41:49 przez snajper
[#6] Re: MorphOS 3.2 SDK

@snajper, post #5

Oczywiście, że są lapki działające z MOSem. A tutaj spis maszyn działających z MOSem: http://www.morphos-team.net/hardware
[#7] Re: MorphOS 3.2 SDK

@wali7, post #6

thx.
Eee, Mocarne Maćki odpadają w przedbiegach, jak tak pacze. To zostają Mocarne Buki albo Małe Maćki. No to przypaczę się im bliżej.
[#8] Re: MorphOS 3.2 SDK
Czy numer wersji SDK jest związany z numerem wersji MorphOS-a czy to przypadek, że numerki są tak zbliżone i sugerują jakby MOS SDK 3.2beta było zapowiedzią tego co zobaczymy w MorphOS 3.2?
[#9] Re: MorphOS 3.2 SDK

@MDW, post #8

tak
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem