Komentowana treść: X500 Plus już wkrótce
[#1] Re: X500 Plus już wkrótce
cena konkret
[#2] Re: X500 Plus już wkrótce
Żeby to nie siedział w środku SAM tylko coś wydajniejszego...
[#3] Re: X500 Plus już wkrótce
50 egzemplarzy za 259funtow ? to wychodzi jakies 5 funtow za sztuke.
Biore w ciemno !
[#4] Re: X500 Plus już wkrótce
Czekam na białą edycję OK
A, już jestpomysł

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2013 18:52:15 przez parallax
[#5] Re: X500 Plus już wkrótce
Wg. mnie nie przypomina tak bardzo oryginalnych obudów A500 czy A1200, ale i tak bardzo fajny projekt.
[#6] Re: X500 Plus już wkrótce

@strim, post #5

nie przypomina tak bardzo, ale trochę przypomina pomysł Tylko wersja dla mańkutów będzie? pomysł
[#7] Re: X500 Plus już wkrótce
Nie stac mnie na takie cudo:).
[#8] Re: X500 Plus już wkrótce
Wiatrak!=wentylator

Poprawcie bo w oczy razi ;)

Pozdrawiam
[#9] Re: X500 Plus już wkrótce
Świeci się jak psu ... przydała by się wersja mat Bardzo ciekawy pomysł jedynie ta cena zbija ze stropu, a jak już marudzić to przynajmniej z klawiatury mogły by zniknąć znaczki windows
[#10] Re: X500 Plus już wkrótce
Nie podoba mi się. Wcale. Kroci mnie za to, żeby kupić drukarkę 3D, zeskanować i natrzepać oryginalnych obudów od A500/1200 i dostosować je do ATX. To by było coś.
[#11] Re: X500 Plus już wkrótce

@_arti, post #10

Masz rację, nawet stare projekty commodore są "świerze" jak na dziś. Osobiście podoba mi się obudowa z A500/+. Do niej wpakować flaki od A1200 i normalnie 3'5 HDD się zmieści i inne rzeczy.

Co do ceny ?? Jednostkowy projekt, ale nawet jak dla anglika cena jest spora. Wiadomo iż za to mamy słabego laptopka. Ale za "rartasy" się płaci...
[#12] Re: X500 Plus już wkrótce

@krismiszcz, post #9

Mam wrażenie, że w 3 filmie w 3 minucie na klawiaturze jest znaczek A, a nie windows.
Natomiast na filmie wkładana jest do obudowy płyta PC (można wybrać jakąś pasującą), ciekawe jak będzie pasować sam440 lub 460, jak podłączyć różne peryferia.
[#13] Re: X500 Plus już wkrótce

@AS, post #12

Zgadza się, napisy także mówią o logo A, na klawiszach. Do tego pasują wszystkie płyty ITX, czy flexATX. Ciekawie jest zamontowana karta grafiki. Adapterek na taśmie, ciekawe czy nie ma to wpływu na wyświetlany obraz ??
Ogólnie fajne, ale wolałbym także kolor matowy.ok, racja
[#14] Re: X500 Plus już wkrótce
Obudowa blyszczy jak tanie laptopy Lenovo, tak mi sie skojarzylo. Wzor moze okej, ale kolor i wysoki polysk fortepianowy odpychaja. Osobiscie wole matowe obudowy nawet z delikatnym barankiem, matowe matryce itd.. takie obudowy jest nawet taniej wykonac.
[#15] Re: X500 Plus już wkrótce

@Wojox, post #11

podoba mi się obudowa z A500/+. Do niej wpakować flaki od A1200

Mnie też korciło i zrobiłem taki projekt, ładnie wygląda i wszystko można wygodnie zmieścić w środku. A ile radochy :)
[#16] Re: X500 Plus już wkrótce
Przyznam, że patrząc na filmy, gdyby Commodore nie upadło, to tak mniej więcej widziałbym nowsze ich modele :)
[#17] Re: X500 Plus już wkrótce
A gdzie zasilacz wchodzi? Tylko takie pico-PSU pasują?
Jeden, 40-mm wentylator na całą budę?
Przykręcanie dysków bezpośrednio do blaszanej obudowy to też chyba nienajlepszy pomysł.
Szkoda, że pomysłodawcy włożyli mnóstwo energii i pieniędzy w ten projekt, nie przyjrzawszy się najpierw współczesnym budom micro- i mini-ITX.

A co do tego, jak wyobrażam sobie współczesne produkty Commodore, to wolałbym tak:
[#18] Re: X500 Plus już wkrótce

@ash, post #17

Hmmm i do czego ten boczny panel miałby służyć? Żeby sobie ikonkę tapnąć?
[#19] Re: X500 Plus już wkrótce

@Amnes, post #18

Ikonki najczęściej uruchamianych programów i powiadomienia (np. z komunikatora czy maila) - to fantastyczny patent gdy przychodzi Ci działać w trybie pełnoekranowym (ukłon w stronę graczy) :D
[#20] Re: X500 Plus już wkrótce

@_arti, post #10

Pisze się na to!
[#21] Re: X500 Plus już wkrótce

@xtrend, post #15

Może jakieś zdjęcia/film- chęć zrobienia większej ilości?
[#22] Re: X500 Plus już wkrótce

@_arti, post #10

To ja biere dwie sztuki po każdej z modelu OK Cenowo jak mniej więcej? pomysł Stówa za jedną? pomysł
[#23] Re: X500 Plus już wkrótce
Ciekawe czy bedzie mozna wstawic do niej nat ami ?.
[#24] Re: X500 Plus już wkrótce

@SzaryWilk, post #23

Na pewno tak pomysł
[#25] Re: X500 Plus już wkrótce

@SzaryWilk, post #23

Ciekawe czy bedzie mozna wstawic do niej nat ami ?

Nie, tylko natami będzie pasować. "Nat ami" ani "Nad ami" nie przewiadziano w projekcie ok, racjaŚpioch
[#26] Re: X500 Plus już wkrótce

@SzaryWilk, post #23

Widzę że zależy Ci na NatAmi i jesteś na bieżąco z tematem :D Co do obudowy to bardzo ładna no ale cena faktycznie spora, ale sama cena matrycy to co najmniej 40 kawałków, chyba że to robią jakoś inaczej ;->
[#27] Re: X500 Plus już wkrótce
Produkt ochyda i profanacja. Film (1 bo dalej nie oglądam) amatorka totalna.
[#28] Re: X500 Plus już wkrótce

@Hellena, post #26

Ponoć to ich dwa podstawowe urządzenia do robienia tych obudów pomysł

Gilotyna
pomysł

Wyginarka
pomysł
[#29] Re: X500 Plus już wkrótce
A mnie tez ciekawi w jakis sposob podlacza sie klawiature bo nie widze zeby na tym film autor ja podlaczyl.
[#30] Re: X500 Plus już wkrótce
Wszystko pięknie i fajnie ale nie podoba mi się klawiatura :( , cena też niczego sobie i dlaczego się tak świeci - matowa by była lepsza.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem