Komentowana treść: Wywiad z Davem Semmensem
[#1] Re: Wywiad z Davem Semmensem
Super OK Przeczyta się OK
[#2] Re: Wywiad z Davem Semmensem
Jak zwykle większości tytułów nie kojarzę. :(
[#3] Re: Wywiad z Davem Semmensem

@MDW, post #2

Ja tylko Króla Lwa i może KidGlovesII lub coś podobnego na automatach widziałem.
A propo Lwa, albo ta gra jest za trudna (przecież ma być dla dzieci) albo ja jestem wapniak :)
[#4] Re: Wywiad z Davem Semmensem

@kjb666, post #3

ja przeszedlem lionkinga na ami pod emulatorem snesa :)
[#5] Re: Wywiad z Davem Semmensem

@MDW, post #2

Ja tez poza Krolem Lwem nie kojarze, ale duzo nie stracilismy kolego MDW. Przejrzalem je i widac ,ze to straszne krapy byly.
Krol Lew z tego co sobie przypominam, to tez szmira byla, tyle ze ladna graficznie.
Zreszta wiekszosc gier robionych na podstawie filmow/bajek to byla katastrofa.
Jak po raz pierwszy zobaczylem intro do Terminatora 2 to szczęka opada! ale po 15 minutach grania, nie pozostalo mi nic innego jak tylko drunk
[#6] Re: Wywiad z Davem Semmensem

@selur, post #5

Alladyn świetnie wyszedł pomysł
[#7] Re: Wywiad z Davem Semmensem

@parallax, post #6

taaa.... szczególnie okrojona amigowa wersja z jednym fire...
[#8] Re: Wywiad z Davem Semmensem

@odo, post #7

Nie rezonuj, odo. Dało się rzucać jabłkami? Dało się.
[#9] Re: Wywiad z Davem Semmensem

@selur, post #5

Zgadzam się z Parallaxem, Alladyn to chlubny wyjątek- zawsze rajcował mnie zsamplowany oryginalny kawałek z bajki w menu gry- naprawdę miodna gierca, z jajem, dobrym wykonaniem i grywalnośćią, nawet z jednym fire, nic nie traci OK
[#10] Re: Wywiad z Davem Semmensem

@michal_zukowski, post #4

Z tego co pamiętam, to na snesie chyba był ładniejszy :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem