Komentowana treść: Smilla Enlarger
[#1] Re: Smilla Enlarger
dużoformatowe znaczy wielkoformatowe, prawda?
[#2] Re: Smilla Enlarger

@Valwit, post #1

jezeli nie ma takiego slowa to pewnie tak;) ale nie chcialem przesadzac.
[#3] Re: Smilla Enlarger

@Valwit, post #1

Duże to duże a wielkie to wielkie.
[#4] Re: Smilla Enlarger
Bardzo chętnie sobie zobaczę jaki do daje efekt. Na innych platformach jakoś człowiekowi się nie chce takich rzeczy sprawdzać, a tu zrobię to z dziką rozkoszą. Dawno temu ktoś mi pokazywał jak to działało. Pecet (wówczas jakieś 200-300 MHz) męczył się strasznie długo. Jednak efekt faktycznie był znacznie lepszy niż wszystkie dostępne wtedy metody w Photoshopie.
[#5] Re: Smilla Enlarger
Genialne narzędzie, działa wyśmienicie. Wielkoformatowe dzięki dla Kiero ;)
[#6] Re: Smilla Enlarger

@MDW, post #4

Ja tez jestem tego Ciekaw, pogógluje i obczaje jak to działa na PC, bo MOS brak.

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2013 14:01:41 przez BULI
[#7] Re: Smilla Enlarger

@BULI, post #6

Wersja dla Win wymiata - szczególnie, jeżeli masz kartę graficzną wspierającą OpenCL (specjalna wersja programu), wtedy przeliczanie obrazka trwa ułamki sekund o ile starczy pamięci karcie.
BTW: ciekawe, czy kiedyś doczekamy się OpenCL na Ami i jakiegoś sensownego oprogramowania na to... ech, marzenia...
[#8] Re: Smilla Enlarger
A więc tego używają w CSI.
[#9] Re: Smilla Enlarger
bardzo dobry program ok, racja
[#10] Re: Smilla Enlarger
A nie można było po prostu dodać tego algorytmu jako jednej z opcji do wyboru w ShowGirls? Tak czy siak - OK
[#11] Re: Smilla Enlarger

@recedent, post #10

To samo pytanie przyszło mi na myśl. Ciekawe czy kiero pracuje na nową wersją. Na pewno tak przydatny program warto by było dalej rozwijać (byle tylko nie do formy jakiegoś kombajnu;) i usunąć choćby zgłaszany przeze mnie błąd z otwieraniem górnego menu ;)
[#12] Re: Smilla Enlarger

@grxmrx, post #11

Moim zdaniem SG w stronę Lightroom-a mógłby iść.
[#13] Re: Smilla Enlarger

@recedent, post #10

smilla jest na licencji gpl wiec bez uwolnienia zrodel sg nie ma takiej mozliwosci.
[#14] Re: Smilla Enlarger

@kiero, post #13

Tak przypuszczałem, że o kwestię licencji chodzi.
[#15] Re: Smilla Enlarger

@kiero, post #13

Rozwiązaniem problemów z licencją mógłby być system pluginów do SG.
[#16] Re: Smilla Enlarger

@Marek Szyprowski, post #15

... w oparciu o reggae, które to już ma api generujące gui do filtrów
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem