Komentowana treść: Barry Altman nie żyje
[#1] Re: Barry Altman nie żyje
Kolejna osoba odchodzi min. 20 lat za wcześnie. :(
[#2] Re: Barry Altman nie żyje

@MDW, post #1

Dzięki niemu mamy Amigę z najszybszym procesorem jak na razie.
[#3] Re: Barry Altman nie żyje
Smutna wiadomość :(

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju.
Amen.
[*]
[#4] Re: Barry Altman nie żyje

@MDW, post #1

trzeba do tego przywyknąć :( Będziemy teraz co raz częściej odchodzić z tego świata :(

E: Niestety

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 12:41:07 przez parallax
[#5] Re: Barry Altman nie żyje
Heh, jeszcze 10-15 lat i będziemy mieli pogrzeby lokalnie. Życie jest nieuleczalne, niestety.
[#6] Re: Barry Altman nie żyje

@_arti, post #5

Nie chciałbym zejść po 40-stce :( Mi by tak stykło 90 lat tu na ziemi. Ale tylko Bóg wie, ile będę gościł jeszcze na tej ziemi pomysł

Młodo zmarł, no ale choroba :(
[#7] Re: Barry Altman nie żyje
[*]
[#8] Re: Barry Altman nie żyje

@parallax, post #6

Optymista OK Ja sobie więcej jak 55-60 nie daje. Przy obecnym trybie życia/żarciu/środowisku?
[#9] Re: Barry Altman nie żyje

@_arti, post #8

To ma duży wpływ, ale nie podchodź tak pesymistycznie pomysł Na chwilę obecną daję Ci 80 lat (może być więcej, ale i mniej), daj znać jak trafiłem ;)
[#10] Re: Barry Altman nie żyje

@parallax, post #9

Przypomnę się ;)
[#11] Re: Barry Altman nie żyje

@parallax, post #3

Ech... Miałem sobie darować komentarz, ale nie mogę. Skoro żegnasz człowieka po chrześcijańsku, to ja go pożegnam jako ateista.

Mam nadzieję, że swoje życie przeżyłeś najlepiej jak tylko potrafiłeś i nie musiałeś żałować wielu rzeczy. Jeśli udało Ci się zrealizować swoje plany i marzenia to tym lepiej. Żegnaj na zawsze.
[#12] Re: Barry Altman nie żyje

@odo, post #11

[...] założyciel Commodore USA i autor projektu C64x.
Nie chcę być niegrzeczny, ale Uff... Kilka lat za późno... ;)
[#13] Re: Barry Altman nie żyje

@Geekboy68k, post #12

To żadna tajemnica, że wielkich projektów na koncie nie miał

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 14:16:25 przez odo
[#14] Re: Barry Altman nie żyje

@odo, post #13

Właśnie, Commodore USA to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ale od pewnego czasu kontakt z przedstawicielami jest utrudniony (gościowi się pogorszyło?) więc podejrzewam, że to impreza jednoosobowa. Jest ktoś inny w składzie zarządu czy impreza padła?
[#15] Re: Barry Altman nie żyje

@Geekboy68k, post #14

Interesowało mnie jakiego kalibru jest ta cała CUSA, ale nigdzie nie znalazłem ani jednej fotki siedziby.Wcześniej na ich stronie były wyszczególnione 3 czy 4 osoby (i pies).

Nie wiem czy link zadziała http://web.archive.org/web/20101217214711/http://www.commodoreusa.net/CUSA_Corporate.aspx

Najwyżej ręcznie otwórz web archive i wklep adres commodore. Z grudnia 2010 jest jeszcze zakładkac Corporate i są tam zdjęcia i opisy poszczególnych osób z CUSA

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 14:42:31 przez odo
[#16] Re: Barry Altman nie żyje

@parallax, post #6

Teoretycznie kazdy zdrowo urodzony czlowiek moze dozyc 140-160 lat, tylko od Nas zalezy jak wykorzystamy energie jaka dostalismy od natury. Mozna to policzyc i tyle wlasnie wychodzi

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 14:40:08 przez gx
[#17] Re: Barry Altman nie żyje

@odo, post #15

Interesowało mnie jakiego kalibru jest ta cała CUSA, ale nigdzie nie znalazłem ani jednej fotki siedziby.


to słabo szukałeś



http://www.commodoreusa.net/CUSA_Facility.aspx

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z6EswIQFV2Y

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 15:01:29 przez jubi
[#18] Re: Barry Altman nie żyje

@jubi, post #17

E no to jest kawał firmy :)
[#19] Re: Barry Altman nie żyje

@odo, post #18

Biorąc pod uwagę charakter tego budynku ten kawał firmy to coś a'la nasze osiedlowe, szeregowe sklepiki :D
Z filmiku można natomiast wywnioskować jaka firma robi obudowy do C64x :D

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 16:07:54 przez Geekboy68k
[#20] Re: Barry Altman nie żyje
Spoczywaj w pokoju. Do zobaczenia po tamtej stronie.

Benedykt Dziubałtowski
[#21] Re: Barry Altman nie żyje

@odo, post #18

http://www.amazon.com/Commodore-AMIGA-Mio/dp/B0089F36M2/ref=sr_1_9?s=electronics&ie=UTF8&qid=1358436318&sr=1-9

Kupić, nie kupić?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 16:50:43 przez jubi
[#22] Re: Barry Altman nie żyje

@jubi, post #21

Kupić, nie kupić?

Jak jeszcze nie masz peceta to możesz kupić. :)
[#23] Re: Barry Altman nie żyje

@MDW, post #22

Kto wie, czy ta firma zaraz się nie zwinie śladem swojego właściciela, więc to może być ostatnia okazja.
[#24] Re: Barry Altman nie żyje

@jubi, post #21

jak znajdziesz same pudelka to daj znac, obudowa ladna. flaki juz mniej
[#25] Re: Barry Altman nie żyje

@Valwit, post #24

Pomijając fakt, że sprzęt jakieś 2-3x za drogi - całkiem ładna obudowa
[#26] Re: Barry Altman nie żyje

@odo, post #15

Interesowało mnie jakiego kalibru jest
ta cała CUSA, ale nigdzie nie znalazłem
ani jednej fotki siedziby.Wcześniej na
ich stronie były wyszczególnione 3 czy
4 osoby (i pies).


oby tylko reszta nie zeszła zbyt wcześnie, bo jeszcze wyjdzie na to, że jedynym pełnoprawnym właścicielem marki Amiga jest pies. siedzi, pije i chrupki

a co do tematu. Z aktualnego punktu widzenia "współczuję" facetowi. Może tą całą akcją kierowały pobudki sentymentalne i chciał zrobić jeszcze coś dla Amigi za życia. :(
[#27] Re: Barry Altman nie żyje

@snajper, post #26

Wiesz na co wyjdzie, że pozyczymy wózek od "serca i mózgu" ten z przeprowadzki do Orange i przeprowadzimy sie do Atari. Pytanie kto zna język myszy i skąd taką poliglotkę znaleźć.
Ogólnie wątek jak większośc ostanio zszedł na psy, ja też w tej chwili do tego się dokładam.
[#28] Re: Barry Altman nie żyje
Ja tak się zastanawiam czy pan BA poza związkiem z CUSA i produktami a'la amigowo-comodorowymi,
miał coś wspólnego ze środowiskiem? Wiadomo wpisał się w historię Amigi i Commodore, ale czy w taki
sposób w jaki byśmy chcieli?

Tak czy inaczej śmierć to śmierć, więc napiszę przewrotnie
Niech twój duch zazna spokoju na równinach Nawii
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem