Komentowana treść: Czy korzystasz z AmiUpdate?
[#1] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?
Tak, to prawda. Mniej wiecej srednio co tydzien cos sie tam pojawia.
Druga sprawa jest to niektore rzeczy byly tak stare ze powinny sie ukazac jeszcze w UP6.
Dopiero niedowno pojawily sie elementy z tego roku
[#2] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?
Choć jeszcze nie mam możliwości potestowania ,, bardzo dobra wiadomość OK
Widać z tego że ludzie pracują nad tym systemem !!:P
[#3] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?

@Phibrizzo, post #1

Potwierdzam. Niektore rzeczy byly nawet z czerwca, lipca 2012. Ostatnio sa nowosci ze stycznia. Moze okreslenie ze co tydzien sa nowe rzeczy jest troche nieprecyzyjne napisalbym tak: w kazdym tygodniu sa jakies nowe rzeczy.
[#4] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?

@Phibrizzo, post #1

AmiUpdate nawet się sprawdza,klika się scan,update i gotowe nie trzeba rozpakowywać i itd,ja jestem zadowolony z tego systemu.
[#5] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?
Fajnie, tylko, że jak wczoraj próbowałem parę razy odpalić AmiUpdate, to za każdym razem zaliczałem GURU! :(
[#6] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?

@Kitech, post #5

[#7] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?

@TomK, post #3

To ze sa rzeczy ze stycznia to i tak sukces. Generalnie chodzi o to byscie dostawali elementy w miare przetestowane co do ktorych nikt od dluzszego czasu nie zglasza zadnych uwag o bledach czy innych zastrzezen. Nie oczekujcie wiec jakis supernowosci z ostatniego tygodnia. System to nie OS4Depot, gdzie kazda nowosc od razu dostepna jest dla wszystkich;)

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 10:44:58 przez Mufa
[#8] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?

@Mufa, post #7

chodzi o to byscie dostawali

Oooo, a to Ty dajesz? Bo tak to brzmi :)
[#9] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?

@kjb666, post #8

Mufa jest betatesterem, więc dostaje sporo wcześniej. Stąd druga osoba i liczba mnoga.
[#10] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?

@Kitech, post #5

Zdazyla sie taka wersja Amiupdate ktora faktycznie sie wieszala na starcie. Jednak wrocilem do starszej wersji za pomoca SystemRollBack i nie bylo problemu. Ostatnio jednak z uporem maniaka probuje mi sie AU apdejtowac do wersji 2.32. Nie wiem dlaczego po apdejcie w dalszym ciagu uruchamia sie starsza wersja z komunikatem ze jest juz nowsza (ta 2.32). Poniewaz ten automatuczny update tego programu nie dziala to olalem sprawe i daje "NO".
[#11] Re: Czy korzystasz z AmiUpdate?

@recedent, post #9

Dzięki, nie wiedziałem :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem