Komentowana treść: Xperience 2013
[#1] Re: Xperience 2013
Coś wspaniałego! Nareszcie coś się dzieje na Dolnym Ślunsku :) Będę na 100%, ciekawe czy można będzie Amisię przytaszczyć i podpiąć.
[#2] Re: Xperience 2013

@altcomputing, post #1

Raczej bezproblemowo, mogę się jeszcze upewnić jak chcesz.
[#3] Re: Xperience 2013

@altcomputing, post #1

No to trza skrzyknąć amigową Brać i się wybrać ok, racja
[#4] Re: Xperience 2013

@GumBoy, post #2

@ GumBoy: jeśli mógłbyś, byłbym Ci wdzięczny.

@ biax: zaś zapowiada się śpiewanie o Lulokach

Trzeba tylko będzie uważać na tubylców bo Wałbrzych to dziwna okolica
[#5] Re: Xperience 2013

@altcomputing, post #4

Oppssss, poważnie ? Lepiej nie wychodzić z Party Place ? ;)
Sorry za offtop - Płyta dotarła ?
[#6] Re: Xperience 2013

@altcomputing, post #4

GumBoy: jeśli mógłbyś, byłbym Ci wdzięczny.

Will do.

EDIT

Już wiem. Będzie na pewno, dla ludzi ze sprzętem przewidziana jest zniżka.

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 20:45:32 przez GumBoy
[#7] Re: Xperience 2013

@GumBoy, post #6

@ GumBoy: dzięki! świetnie :)

@ biax: dobra, to pośpiewamy u mnie pod kamienicą w Świdnicy a tam będziemy grzeczni (albo pośpiewamy co innego). Płyta dotarła, miałem pisać maila ale rąk zabrakło.
[#8] Re: Xperience 2013

@altcomputing, post #7

Damy radę, może PekDar i Grisza pomogą ...? Pomożecie .... ?
[#9] Re: Xperience 2013
Mmmm.... Minerał compo, chyba się skuszę.
[#10] Re: Xperience 2013

@altcomputing, post #1

Gdyby nie trzeba było jechać przez całą Polske (Gdańsk) zapewne bym zawitał, ale podróż do Wałbrzycha mnie troszkę przeraża. Byłem tam kilka razy na imprezach ciężkozbrojnych (pozdrawiam współczesnych rycerzy). Mam nadzieję że w tym roku znowu sie odbędzie :).
[#11] Re: Xperience 2013
szczerze - wolałbym normalne, uczciwe, staroszkolne kompoty zamiast familiady...
ew. fastpainting wchodzi w grę, bo minerał mnie raczej nie skusi ;)
ale fajnie, że coś się dzieje
tyle tylko, że używanie słowa "demoparty" jest w tym wypadku hmmm... nieadekwatne :)
..raczej meeting
[#12] Re: Xperience 2013

@il_capitano, post #9

Mnie przekonuje Przyjazna dyrekcja/obsługa i ogromny bigscreen. Aż sie boje. Ale bym pojechał.
[#13] Re: Xperience 2013

@jokov, post #11

Trzeba śledzić jak dalej będzie się rozwijać idea imprezy, pewnie za jakiś czas będzie dostępna strona party. Ja mam nadzieję, że będą także klasyczne kompoty. W każdym bądź razie, jak mi życie pozwoli to na pewno się pojawię.
[#14] Re: Xperience 2013

@jokov, post #11

szczerze - wolałbym normalne, uczciwe, staroszkolne kompoty

Nie jest wykluczone, że takie również się odbędą (patrz "I wiele innych").
[#15] Re: Xperience 2013

@gorzyga, post #13

Szybka sama się nie zbije :P
[#16] Re: Xperience 2013

@GumBoy, post #15

No, żyrandol musi się bujać ;)
[#17] Re: Xperience 2013
Organizatorzy (Nitro i Sobol) założyli na Facebooku event który jest dobrą formą śledzenia wiadomości na temat party.

http://www.facebook.com/#!/events/539413032758621/?fref=ts

Strona WWW jak na razie w statusie "coming soon".

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2013 16:51:42 przez GumBoy
[#18] Re: Xperience 2013

@GumBoy, post #17

Cytując organizatorów:

Panie i Panowie
Został dzień do party, tryby maszyny organizacyjnej kręcą się z zawrotną prędkością, mamy nadzieję, że podobnie jest u was :)
Mamy małą niespodziankę w postaci ekstra seminarium, oto opis przesłany przez prelegenta:
Autor: Krystian Bacławski aka Cahir / Whelpz
Seminarium: Jak (bezboleśnie) wrócić do kodowania na Amigę?
[#19] Re: Xperience 2013

@slay, post #18

Seminarium: Jak (bezboleśnie) wrócić do kodowania na Amigę?


A może by tak nagrać to i wrzucić na Youtube?
[#20] Re: Xperience 2013

@slay, post #18

OK
[#21] Re: Xperience 2013

@jubi, post #19

Moge powiedziec: ze ja tam bylem, miod i cole pilem...
Uwazam ze seminarium Cahira bylo bardzo dobrze przygotowane i poprowadzone. Kiero tez dobrze uzupelnial calosc. Z prezentacji i przykladow pokazanych dowiedzialem sie kilku rzeczy o ktorych nie mialem pojecia. I chociarz programuje na real-Amidze a nie ma WinUAE czesc z tych informacji moga mi sie przydac w przyszlosci.

Argasek nagrywal seminarium komorka jednak niewiem czy jakosc nagrania (dzwiek) jest pozwalajaca na wypuszczenie do sieci tak aby ktos cos z tego zrozumial.
Jednak Cahir powiedzial ze caly wyklad (czytaj. prezentacja w PPS i przyklady w C) sa u niego dostepne jak tylko tos poprosi.

I przy okazji: Ci ktorzy sie zapisali ze beda na party a ich nie bylo, przegrali rZycie ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem