Komentowana treść: AmiSafe
[#1] Re: AmiSafe
Program z wyglądu ładnie się prezentuje. Myślę, że jego funkcjonalność też nie pozostawia wiele do życzenia. Życzę autorowi wielu zarejestrowanych użytkowników. Mam nadzieję, że ten program przywróci rynek programów shareware na Amidze. Dzięki Scott i tak trzymać!
[#2] Re: AmiSafe

@Hextreme-Attic, post #1

Takie programy są potrzebne, co dla potwierdzenia potwierdził sam Scott A. Cabit pisząc ten program pomysł Tanio chce, a rzekł bym nawet, że za tanio pomysł Dobra robota Scott A. CabitOK
[#3] Re: AmiSafe
Juz od dwóch tygodni mam pelna wersje. Na taki program po prostu czekalem, wiecej takich programów by sie zdalo. Oczywiscie autora pochwalilem i mu podziekowalem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem