Komentowana treść: ZuneFIG dla AROS-a
[#1] Re: ZuneFIG dla AROS-a
Trochę na pobocze zjadę z tematem, ale czego się teraz używa na ami do grafiki wektorowej?
Daaawno temu miałem jakieś programy ale tak dawno, że już nie pamiętam.
Generalnie mogą być tez jakieś konwertery do udokumentowanego na amidze formatu.
[#2] Re: ZuneFIG dla AROS-a

@jokov, post #1

Jeśli naprawdę muszę to robię dual boota i odpalam Inkscape pod OSX. AmiFIG, czy SteamDraw kosztują zbyt wiele nerwów (już lepszy jest svg-edit pod przeglądarką). DrawStudio nie testowałem.
[#3] Re: ZuneFIG dla AROS-a

@recedent, post #2

Dzięki - właśnie - przypomniałem sobie, że używałem Drawstudio i Pagestreama który nieźle sobie radził z wektorami).

Generalnie chodzi mi o bardzo proste rzeczy 2d (na co dzień używam ilustratora pod osx ew. flash-a) do dema - akurat nie ja to będę od strony kodu robił więc chciałem dostarczyć obiekty w formacie który łatwo można "wrzucić do assemblera" -tzn. jest opisany format plików i można edytować w razie potrzeby na amidze. Gdyby nie potrzeba użycia krzywych to użyłbym po prostu konwersji do lightwava (mamy obsługę .lwo)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem