Komentowana treść: Frogatto & Friends 1.2.1
[#1] Re: Frogatto & Friends 1.2.1
Ładna graficzka.
[#2] Re: Frogatto & Friends 1.2.1

@BULI, post #1

No ładna, ładna - tylko grafikowi trochę zabrakło konsekwencji. Np. jedne obiekty mają czarną obwódkę (outline), drugie jej nie mają, a jeszcze inne - jak np. skały - mają ją tylko częściowo.
[#3] Re: Frogatto & Friends 1.2.1
Widzę, że nie ma tej gierki pod Morphosa, ale jest pod Windowsa. Więc zobaczę na Windowsie jak się prezentuje.
[#4] Re: Frogatto & Friends 1.2.1

@gilban, post #3

Gierka ciekawa. Chyba już w podobną kiedyś grałem. I podpowiedzi z pierwszej planszy są przetłumaczone na polski. Z pozostałych już nie. Ciekawe czemu.
[#5] Re: Frogatto & Friends 1.2.1

@APC74, post #2

Wygląda jakby z założenia outline był tylko dla pierwszego planu.
[#6] Re: Frogatto & Friends 1.2.1

@gilban, post #3

Dobrze by było gdyby była na MorphOSa, wygląda zachęcająco :)
[#7] Re: Frogatto & Friends 1.2.1

@APC74, post #2

tylko grafikowi trochę zabrakło konsekwencji. Np. jedne obiekty mają czarną obwódkę (outline), drugie jej nie mają, a jeszcze inne - jak np. skały - mają ją tylko częściowo.


Świetny pixel i basta!

APC74: Dla mnie wszystko jest tam ok. Outline jest dla ruchomych obiektów 1szego planu i itemów, jedynie mocniej zaakcentowane krawędzie dla drugiego, dalszego planu, i brak outline'u + lekkie "rozmycie" kolorów dla najdalszego planu.
[#8] Re: Frogatto & Friends 1.2.1
Przyjemna gra, strasznie mi się kojążą pierwsze etapy z pixel artem Henka Nieborg'a :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem