Komentowana treść: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana
[#1] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana
Chmmmmmm....
Nie wiedziałem że oprogramowanie konfiguracyjne do Indi AGA MKI uruchomi się z Indi AGA MKII i będzie w stanie cokolwiek zmienić.
Fakt - trochę kicha że nie ma obiecanych narzędzi, ale "mleko już się rozlało" bo ci co kupili i narzekają to narzekać nadal będą.
[#2] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana
Kompromitacja firmy. Software miał być na przełomie maja i czerwca 2012.
Wg mnie, dla zachowania twarzy, Jens powinien przedłużyć gwarancję na zakupiony już sprzęt co najmniej o pół roku.
[#3] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana
A ja mam i smiga, pewnie ze tool do tego by sie przydal, ale mam ladny obraz, na calego elcedeka. Zalozylem, w wb mam wrzucony highgfx, giery i dema smigaja, po prostu siadam odpalam i bangla.
[#4] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana
Jeśli układ rejestrów w FPGA jest już finalny, to wystarczyłoby wypuścić informacje o tym jak ich używać. Sam bym taki soft napisał wówczas . A mam 3 sztuki nowego Indivisiona, którego nie mogę dokonfigurować... I tak jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że z moimi monitorami działają one poprawnie.
[#5] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@strim, post #4

U mnie też działa ale scanlines by się przydał :/
[#6] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@QUAD, post #5

Właściwie to nic mi do tego, ale ciekawość mnie zżera - po co Ci scanlines?
[#7] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana
A z jedynką też były jakieś problemy? No news brzmi nieciekawie, faktycznie jest aż tak źle? Gdybym chciał podłączyć pod to urządzenie monitor LCD/LED to nie zadziała?
[#8] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@Ender, post #7

Może zadziała, a może nie zadziała. Mi akurat działa. Są osoby, którym nie działa.
[#9] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@Ender, post #7

U mnie przez dvi na 17 calach fudzitsu zimens i 27 eldzi przez hdmi dziala bezproblemowo.
[#10] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@APC74, post #6

A po to żeby pieknie stare gierce wyglądały a druga sprawa to mogli by podziałać coś z płynnością bo zacina strasznie, w pinbale nie moge sobie pograc
[#11] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@APC74, post #6

Ja też czekam na scanlines'a (dzięki temu gierce wyglądają tak jak powinny) i emulację Graffity OK
[#12] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@stachu100, post #1

Na moim 23" LG wszystko działa super na DVI w rozdzielczości 800x600. W rozdzielczości 1042x768 po kilku minutach wyskakują błędy w postaci "poszarpanych" okienek

Tak to wygląda
[#13] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@Art, post #12

Przy tak dużej ilości otwartych okienek masz jeszcze wolny CHIP?
Może być jeszcze:
1) Przegrzewanie się chipsetu. Sprawdź przy zimnej Amidze.
2) Na Indi AGA MKII jest przewidziane miejsce na dodatkowy rezystor SMD (10kOhm lub 1kOhm, nie pamiętam w tej chwili) który należy wlutować w przypadku przekłamań na obrazie.

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2013 14:01:41 przez stachu100
[#14] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@stachu100, post #13

Gdy otwieram tą samą ilość okienek przy 800x600 obraz jest stabilny. Cokolwiek < 800x600 i jest OK. Problemy są tylko przy GFX. Mam zainstalowany wiatraczek na Indi bo za bardzo się grzało.
[#15] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@Art, post #14

No tak, ale jak masz mniejszą rozdzielczość to automatycznie wykorzystujesz mniej pamięci CHIP. Dlatego jeszcze raz: ile masz wolnej pamięci CHIP?
[#16] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@stachu100, post #15

Oj w GFX z tyloma okienkami 300 kilobajtów :) a w 800x600 jakies 900kb+ Szkoda że nie można CHIP uwolnić bo mam przecież Blizzarda z 32mb.
[#17] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana

@stachu100, post #15

A od czego jest FBlit?!

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2013 19:03:22 przez BULI
[#18] Re: Sprzedaż Indivision AGA Mk2 czasowo wstrzymana
link
Post nr #1902
W końcu jest narzędzie konfiguracyjne do INDI AGA MKII!!!!! Tańczący banan
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem