Komentowana treść: C&A Fan 10
[#1] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#2] Re: C&A Fan 10
Niestety nie ma kto pisać o Amidze. Chcecie więcej przeczytać o tym komputerze to przyślijcie swoje artykuły do mnie. I tak dobrze, że magazyn jakoś się ukazuje. W miarę swoich możliwości postaram się, aby choć trochę więcej pisano o Amidze.
[#3] Re: C&A Fan 10

@Ramos, post #2

Czasem mam wrażenie, że o klasycznej Amidze napisano już wszystko. Może dlatego nie ma komu pisać, bo więcej osób ma takie wrażenie.
[#4] Re: C&A Fan 10
Ściągnięte/wydrukowane.
Będzie czytane. ;)



Swoją drogą, Ramos - MDW ma rację: piszecie - "Mamy wielką prośbę (...) wywiady z ciekawymi osobami, związanymi kiedyś lub NAWET DZIŚ, z tym sprzętem".
Osoby związane kiedyś, to już wszystko powiedziały, co miały powiedzieć. Jest rok 2013 i wydaje mi się, że nie "nawet dziś związane", tylko "ZWŁASZCZA dziś związane".
Nowości bym sobie poczytał od ludzi, a nie starocie. ;)
Ta forma to chyba nieszczęśliwa tu wyszła.
[#5] Re: C&A Fan 10

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #4

Ja jestem przeciwnego zdania. Amiga klasyczna jest niedoceniona, zaś wywiady ze starymi amigowymi deweloperami, którzy wcześniej się nie wypowiadali, przeprowadzane np. na stronie Codetappera lub Amiga Public Domain (mam na myśli programistów gier) mogą być bardzo ciekawe i przekazywać sporo nowych informacji.

Wywiady z dzisiejszymi ludźmi związanymi pośrednio z Amigą jak Grzegorzem Kraszewskim i Jackiem Piszczkiem są niedawno publikowane i można je czytać.

Ważne, że odbiorcy są różni, amigowcy dzielą się na kilka obozów, nie można żadnego dyskredytować, szczególnie Amigi klasycznej w mojej opinii. Klasykowcy też czekają na nowości, tak jak użytkownicy C64, małego Atari oraz ZX Spectruma. Przy czym Ci ostatni są najbardziej chyba szczęśliwi, bo dostają tego czego chcą.

Ja z miłą chęcią postaram się napisać artykuł do C&A Fan traktujący o Amidze, kolego Ramos, pytanie czy temat mam wymyślić sam, czy jest jakiś gotowy temat, który Wasze pismo interesuje? Myślę o małej szkółce programistycznej lub jakiejś publicystyce. W razie czego jestem pod adresem e-mail (robert.szacki(at)gmail.com).

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2013 16:33:42 przez Hextreme-Attic
[#6] Re: C&A Fan 10

@Hextreme-Attic, post #5

Hextreme-Attic:

> Ja jestem przeciwnego zdania. Amiga klasyczna jest niedoceniona, zaś wywiady ze starymi
> amigowymi deweloperami, którzy wcześniej się nie wypowiadali, przeprowadzane np. na stronie Codetappera lub Amiga Public Domain (mam na myśli programistów gier) mogą być bardzo ciekawe i przekazywać sporo nowych informacji.
---------------------------
A nie zrozumieliśmy się. Całkowicie się z tym zgadzam.
Chodziło mi o równowagę, jak również o wywiady z osobami, które współcześnie robią wciąz rzeczy na klasyczną Amigę. Oczywiście.
[#7] Re: C&A Fan 10

@Ramos, post #2

Czyli pismo nawiązuje do swojego papierowego protoplasty.. Tam też treści dla C64 było więcej i trzymały wyższy poziom niż te o Amidze.
[#8] Re: C&A Fan 10

@C2H5OH-bis, post #7

Postaram się, aby było inaczej.
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] Re: C&A Fan 10

@Ramos, post #8

Wysłałem już propozycję serii artykułów na Twoją skrzynkę. Zabieram się za pisanie :)
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem