Komentowana treść: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze
[#1] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze
Nie powiem żebym chciał taką obudowę. Ale przyznać muszę, że prezentacja zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Podoba mi się.
[#2] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze
Ł10,000 to 50 000 PLN, ciekawe czy da sie uzbierać

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2013 20:56:35 przez michal_zukowski
[#3] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@MDW, post #1

Moja opinia jest podobna, trochę za delikatnie wygląda. Plastik w A1200 i A 500 jest zdecydowanie solidniejszy.
Przydałby się metalowy stelaż na spodzie obudowy. Ale lubie takie inicjatywy.OK
[#4] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@Wojox, post #3

Spód jest zrobiony z aluminium, więc raczej jest solidna. Na pewno sporo solidniejsza od słynnej Infinitiv rev. 1.
[#5] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze
Moim zdaniem znowu wszystko rozbije sie o cene,ktora pewno bedzie z kosmosu.a tak z innej beczki ciekae czy panowie z nat ami kiedys wpadna na taki pomysl zeby ich sprzet dac na kickstart.
[#6] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@SzaryWilk, post #5

To już lepiej, żeby Amiga Inc sprzedała uwolniła wszystko do czego ma prawa w ramach KS. Ciekawe ile $$$ by zawołali. Wilku napisz do NTeam i zaproponuj im takie sfinansowanie projektu. Pochwal się jeżeli odpiszą.
[#7] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze
Żeby chociaż ta obudowa miała kształt A1200 - to znaczy - tylna część nie jest po prostu ścięta a obniżona względem klawiatury o 0.33cm i równolegla do powierzchni z klawiszami. Teraz wygląda na strasznie niedopracowaną ale pewnie chodziło o to by można było tam postawić kawę ok, racja
[#8] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@_arti, post #7

No fakt, najpiękniejsza to ona nie jest. Już oryginalna A500 nie zachwyca jakoś szczególnie wzornictwem, a X500 Plus to to samo, tylko bardziej kanciaste i z glancem. Niemniej jednak wygląda na to, że projekt się powiedzie. Dopiero trzy dni za nami, a trzy tysiące funtów już zebrane.

[#9] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@recedent, post #8

No i uzbierał. Może w związku z tym sukcesem weźmie się kiedyś za kolejną, tym razem ładną?
[#10] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@recedent, post #9

I tak dla kogoś byłaby brzydka pomysł
[#11] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@recedent, post #9

Dla mnie szok że uzbierał...
[#12] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze
Odświeżam temat.
Czy ktoś z forum zamawiał tę obudowę?
[#13] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@mari83pl, post #12

Ja zadałbym najpierw pytanie czy zbudował.
[#14] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@mailman, post #13

No nie byłem wcześniej w temacie Amigowym Czyli generalnie nie ma jej w sprzedaży?
[#15] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@mari83pl, post #14

Spróbuj odświeżyć wątek na Amiga.org. Może tam ktoś będzie coś wiedzieć.
[#16] Re: Obudowa X500 Plus na Kickstarterze

@mailman, post #15

OK, dzięki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem