Komentowana treść: Gigalomania dla MorphOS-a
[#1] Re: Gigalomania dla MorphOS-a
Brawo ten Pan :)
[#2] Re: Gigalomania dla MorphOS-a
Brawo!
Tylko czemu w słowach kluczowych nie ma "sdlshit"?
[#3] Re: Gigalomania dla MorphOS-a
Oryginał bije to coś na głowę jeśli chodzi o grafikę ...
[#4] Re: Gigalomania dla MorphOS-a
Dupa tam Panowie i tyle powiem w temacie. Klimat mega-lo-manii trzyma, fakt wykonanie do piet nie dorasta ale rozgrywka jest w starym dobrym stylu.
[#5] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@Sventevith, post #3

to samo pomyślałem
[#6] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@Sventevith, post #3

Graficznie Mega-lo-mania odstaje jak Warcraft 2 od FreeCrafta. W oryginale podobały mi się też te dźwięki. "Towerrrrr critical!" :)
[#7] Re: Gigalomania dla MorphOS-a
Screenshoty nie wyglądają zachęcająco. To jedna z tych gier, które po zmianie szaty graficznej tracą wiele (o dźwiękach się nie wypowiem bo nie słyszałem).
[#8] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@GumBoy, post #7

Praktycznie nie ma dźwięków poza "kraszem" rozwalanych budynków i "ughiem" odchodzących ludków.
[#9] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@fazior, post #8

Może autor dorobi kiedyś obsługę sampli z Mega-lo-mani.
[#10] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@Sventevith, post #3

Muszę sprzwadzić, bo ostatnio grałem w MegaLoManię - jak przyszedł mój HcX to podpiąłem go do A500 i przetstowałem kilka gierek-wspomniń, w tem Megalomanię. Na moim telewizorze 32 cale (nie tak wiele jak na dzisiejsze standardy) piksele były prawie jak cegły w murze (oglądanym z bliska). Ale grywalność super.
Niewątpliwie piksele które pamiętałem były znacznie mniejsze (może po części dlatego, że miałem monitor 14 cali) ;)
[#11] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@wali7, post #10

[#12] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@GumBoy, post #9

A może to okazja aby wspomóc autora portu nowymi, fajnymi grafikami czy muzyczkami? Co Wy na to ?
Myślę, że jacyś chętni się znajdą... mam rację ?
[#13] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@MaaG^dA, post #12

Przejrzałem te grafiki i szczerze mówiąc - ręce same się składają do roboty :) Nie obiecuję, mam jeszcze inne zobowiązania ale może coś się uda nabazgrać.
[#14] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@recedent, post #13

Pierwszy krok w dobrym kierunku - jeśli ktoś chce "podrasować" wygląd dwupłatowca (niestety, nie sprawi to, że ich animacja będzie choć trochę bardziej płynna) to zapraszam do pobrania.
[#15] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@MaaG^dA, post #12

Właśnie na stronie projektu wyczaiłem, że istnieje możliwość importu grafik ze starej Mega-lo-manii w wersji amigowej. Szkoda, że nie dotyczy to też sampli.
[#16] Re: Gigalomania dla MorphOS-a

@MaaG^dA, post #12

Mnie nie pytaj, ja w to na pewno nie zagram.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem