Komentowana treść: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!
[#1] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!
Prawie za każdym razem gdy coś takiego się odbywa to obiecuję sobie, że przybędę i od kilku lat obietnic nie spełniam. Tym jednak razem wypad na imprezę obiecałem jednemu z większych fanów Pac-Mana w tym kraju, czyli mojemu 3,5-letniemu synowi. :) W związku z tym mam bat nad głową i jest bardzo duża szansa, że się pojawimy. Jeszcze tylko nie jestem pewien czy w sobotę czy niedzielę.
[#2] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@MDW, post #1

Może w niedzielę po Kościele? pomysł

To jak obiecałeś, to musisz się zmobilizować tym razem i nie szukać pretekstu w tylu, że mnie paznokieć boli ;)
[#3] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@parallax, post #2

Moja religia nie ma niedzielnych mszy. :)
[#4] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@MDW, post #3

Wiemy wiemy :)

Ja bym się wybrał tylko z kimś, ale weekend już zaklepany pomysł
[#5] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!
Najprawdopodobniej pojawię się na imprezie we Wro. OK
[#6] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@MDW, post #1

Nie zapomnij jeszcze wziasc kogos do opieki nad dzieckiem, bo dzieciak nie bedzie tak wyrozumialy, ze pozwoli tatusiowi zatrzymac sie na dluzsza chwile przy Amidze :)

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2013 23:09:05 przez Norbert
[#7] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@Norbert, post #6

Hehe. Zobaczymy jak będzie. Najwyżej będziemy niezbyt długo. Przez 3,5 roku nauczyłem się odmawiać sobie przyjemności. :(
[#8] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@MDW, post #7

::)

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2013 10:31:23 przez Amibayer
[#9] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@Amibayer, post #8

Zapraszamy wszystkich :)
[#10] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!
pojechałbym z koleżanką. Ale pewnie nie pojadę, bo mi się nie chce d**y ruszać taki kawał... Miałem do niej jechać dziś. A tu ku* zimno, śnieg... To mi się odechciało. Weź.
[#11] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@snajper, post #10

Przedostatnie ostrzeżenie za te płatki śniegu pomysł Piszemy całymi słowami, chyba nie czytał regulaminu pomysł
[#12] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@snajper, post #10

pojechałbym z koleżanką. Ale pewnie nie pojadę, bo mi się nie chce d**y ruszać taki kawał... Miałem do niej jechać dziś. A tu ku* zimno, śnieg... To mi się odechciało. Weź.


No weź...do koleżanki nie chce Ci się jechać? Godzina z koleżanką warta 5 godzin siedzenia samemu przed komputerem :P
[#13] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@OSH, post #12

A może on miał Amigę na myśli, bo napisał, że pojechałby z koleżanką, a nie do koleżanki?
[#14] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@OSH, post #12

ta... Ale 5 godzin siedzenia samemu przed komputerem a 10 godzin jazdy pociągiem w śnieżycę... to drobna różnica!
@Ender: najpierw 10 godzin do koleżanki, potem następne kilka z koleżanką na miejsce.
A Amiga to nie koleżanka. To PRZYJACIÓŁKA. siedzi, pije i chrupki

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2013 17:20:12 przez snajper
[#15] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@snajper, post #14

E tam, w pociągu (zwykle) bywa ciepło, a poza tym, jak już przyjedziesz do koleżanki, to raczej nie będziesz po paru godzinach wracał do domu następne 10 godzin. Skórka warta wyprawki, :P
[#16] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!
Niestety coś mi wypadło. Może pod wieczór zawitam ze scenowa bracią.
[#17] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@snajper, post #14

A może by coś było pomysł A tak, to znowu koniobójca pomysł
[#18] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@parallax, post #17

no wiesz, nie chciałem Cię tak zostawiać na święta bez smacznego jajka i mokrego dyngusa.
[#19] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!

@snajper, post #18

chwali się, chwali pomysł
[#20] Re: Dawne Komputery i Gry w następny weekend we Wrocławiu!
Jeżeli się pojawię to raczej w sobotę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem