Komentowana treść: ACA500 - raport z postępów prac
[#1] Re: ACA500 - raport z postępów prac
A widział ktoś wersje do A2k??
[#2] Re: ACA500 - raport z postępów prac

@Skiba, post #1

Po kliknieciu na Czytaj więcej jest napisane:
- powstanie specjalna wersja dla A1000 i A2000,

Kurcze, może bym sobie kupił tą kartę.

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2013 14:22:22 przez waldiamiga
[#3] Re: ACA500 - raport z postępów prac

@waldiamiga, post #2

Czytałem i właśnie jestem ciekaw jak to bedzie wyglądać.
[#4] Re: ACA500 - raport z postępów prac
E:
[#5] Re: ACA500 - raport z postępów prac

@snajper, post #4

Posiadacze pięcsetek bedą mieli magazynek gierek WHDLoad. Korzyść marna dla posiadaczy flopyemulator czy hdd z dodatkowym rozszerzeniem pamięci.. Ale inicjatywa godna pochwały, zawsze coś...Ja czekam na inicjatywę dla extremalnych.... PPC 1-2 GHz, gniazdko SO-DIMM ,radeon 512 mb, sata+usb... Do tego DOKUPIM PŁYTKĘ aos 4.x classic....ok, racja
[#6] Re: ACA500 - raport z postępów prac
Ciekawe czy z rozszerzeniem zadziałają tak znienawidzone i skazane na śmierć przez Jensa karty Apollo 1240/1260
[#7] Re: ACA500 - raport z postępów prac

@gorzyga, post #6

A ja na to:
powiem krótko

:D
[#8] Re: ACA500 - raport z postępów prac

@baderman, post #7

Dokładnie, Apollo rządzi, nie jeden scenowiec wychował się na tych kartach.
[#9] Re: ACA500 - raport z postępów prac
Czy ktoś jest zorientowany jak docelowo będzie wyglądała karta ACA500? Czy ona faktycznie będzie podpinana na zewnątrz? Jeśli tak, to może w jakiejś obudowie? To co Jens pokazał na zdjęciach i co jest umieszczone w dziale graffiti jako "prototyp" to jakaś masara, goła płyta wpięta z boku Amigi, flaki na wierzchu, do tego wpięta ACA030, w życiu czegoś takiego nie zamontuję w swojej A500, bo to można łatwo uszkodzić i to nie ma sensu. A może niepotrzebnie się przejmuję, bo karta będzie jednak montowana wewnętrznie? Ktoś coś wie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem