Komentowana treść: HivelyTracker 1.8
[#1] Re: HivelyTracker 1.8
Microsoft nas nie interesi,, jak co...
[#2] Re: HivelyTracker 1.8
Fajny tracker, ale jakosc dzwieku przez AHI jest tragiczna.
[#3] Re: HivelyTracker 1.8
Dostępna jest również wersja dla MorphOS-a.
[#4] Re: HivelyTracker 1.8
Na Windowsie to jeszcze jakoś chodzi. Na Amidze jest tragedia.
[#5] Re: HivelyTracker 1.8

@mccnex, post #4

Pod jakim względem tragedia? Na jakiej Amidze?
[#6] Re: HivelyTracker 1.8

@MDW, post #5

A1200 / 060. Tragedia, że wolno działa.
[#7] Re: HivelyTracker 1.8

@mccnex, post #6

Uuuu to faktycznie słabo. Pod MOSem na G4 1,67GHz pewnie działa akceptowalniea ale i tak uważam, ze na 060 powinno śmigać jak szalone. No cóż... tak się dzisiaj pisze...
[#8] Re: HivelyTracker 1.8

@MDW, post #7

Dokładnie, przecież AHX na zwykłej A1200 działa dobrze, a Hively to przecież praktycznie to samo tylko z większą ilością kanałów i na 100 MIPS'ach powinien się "zabijać". Na MOS'ie miałem 1.4GHz (Mac Mini z 1GB RAM) i Hively działał bez zarzutu. Ale MOS'a już nie mam
[#9] Re: HivelyTracker 1.8

@mccnex, post #8

Odpaliłem HivelyTracker 1.8 (na oknie) na swoim G4 1,67GHz, załadowałem jakiś utwór w formacie AHX, nacisnąłem "play" i widzę, że podczas odtwarzania zajmuje jakieś 13% procesora. Niczego więcej nie jestem w stanie sprawdzić, bo zupełnie nie potrafię używać programów do tworzenia muzyki. szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem