Komentowana treść: Amimajówka - Dzień Dziecka
[#1] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
To jest doskonała wiadomość.
Oby mi nic nie wypadło (praca czyni ponoć wolnym) i znajdę trochę czasu na przybycie. Daleko nie mam, w linii prostej to jakieś 10km.

EDYTA: Będzie ktoś z Amisią 500(+)? Potrzebuje przetestować kontroler SCSI.


Ostatnia aktualizacja: 21.05.2013 15:13:50 przez waldiamiga
[#2] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
jeeeeeej! super :)

moge cos przyniesc do zabawy...

sega, snes, nes, pegasus, gameboye (zwykle-kolory-advancy), gamegear, nintendo 64
+ rzutnik

jesli ktos zainteresowany to prosze o info :)
[#3] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@waldiamiga, post #1

Jeśli nikt nie przyniesie, to mogę donieść z domu (w końcu mieszkam 300 m dalej w linii prostej :) )
[#4] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
Jedyny termin który mi nie pasuje :(
Niemniej - życzę udanej zabawy..
[#5] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
Być może będę. Trzymajcie kciuki.
[#6] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
Ech tym razem nie moge się pojawić na imprezie :((
Więc miłej zabawy
[#7] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
Pić będzieta? pomysł
[#8] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@parallax, post #7

Przyjedź to się przekonasz :)
[#9] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@parallax, post #7

tak, ale tylko niebieskie drinki
[#10] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@wali7, post #3

Wali7 - Coś mi się widzi że jednak będziesz musiał przytargać tą A500 :)
[#11] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@waldiamiga, post #10

spoko, mam trzy egzemplarze, gorzej z monitorem - chyba że ktoś przyniesie scandoubler
[#12] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@wali7, post #11

Jeśli będę jechał to mogę wziąć Philipsa CM8833-II.
[#13] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@recedent, post #12

jeśli nie stanowi to wielkiego problemu, to wrzucić do bagażnika na wszelki wypadek możesz,
może bym zainstalował w obudowie którejś z tych pięćsetek HxC
[#14] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
Jest duża szansa że przyjadę, więc będe targał ze sobą Maca i pomożecie mi skonfigurować mosa , bo albo coś robię nie tak, albo mam pecha ;)
[#15] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
Ja bym chętnie przyjechał, żeby porozmawiać z wami w realu, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. Pomarzyć można. Miłej zabawy.
[#16] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@Olo, post #14

Amimajówka VS Macomajówka

mailman, też będziesz? pomysł
[#17] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@Ender, post #15

ja to bym pojechał chętnie, akurat jest pretekst żeby spotkać się z kolerzanką, bo ona to ma rzut beretem, i pokazać jej różne ciekawe rzeczy, w końcu mi się należy za to że się wstawiłem za nią do adminetaura, jak przystało na prawdziwego bohatera jak Turrican, a nie jakiś miękki superflak. siedzi, pije i chrupki Tym bardziej że mówi, że rzadko na imprezkach bywa.
No i wiszę piwo komuśtam chyba, nie?
[#18] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@waldiamiga, post #1

Cholera jasna. Obustronne zapalenie oskrzeli się do mnie przyplątało :(. Plus tego że będę miał czas przysiąść do PowerBooka z nowym MorphOSem 3.2
[#19] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
Na stronie Amikrak pojawiły sie aktualne zdjęcia budynku ułatwiajace dotarcie na miejsce Amimajówki 2013. Tym razem jest to główny budynek (ul. Kr. Jadwigi 248, Kraków), ten sam w którym jest restauracja "Portobello" i kwiaciarnia "Dom&Kwiaty". Spotkanie odbędzie się w w sali na I piętrze, wejscie do klatki schodowej po przeciwnej stronie budynku co wspomnana restauracja i kwiaciarnia (umiescimy strzałki). Samo miejsce jest jeszcze niecałkowicie wykończone, stąd na klatce schodowej bedziemy mieli okazje podziwiać brutalny urok surowego betonu.
W razie problemów z trafieniem proszę o tel. do mnie, lub Rafała (oba podane na stronie Amikrak).
[#20] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka
Kilka fotek z amimajówki :) Tym razem mimo "wielkiej sali", pod względem ilości osób amimajówka odbyła się bardziej w atmosferze kameralnej :) Pozdrowienia dla wszystkich uczestników ! :)
zdjecia na google+
[#21] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@Rafael/ARMO, post #20

Oj skromnie Was tam było :(
[#22] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@Rafael/ARMO, post #20

Dzieki za organizacje spotkania, moze faktycznie nie bylo duzo osob ale i tak bylo fajnie.
A kto nie byl nie zalapal sie na najnowsze PPA #10 :)
[#23] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@BULI, post #21

Ja ponownie apeluję do organizatorów o nieco wcześniejsze podawanie terminu imprezy. Jakbym wiedział o niej dosłownie 2 dni wcześniej (tzn. jakieś 2 tygodnie przed imprezą - u mnie kluczowe jest "przed 20 poprzedniego miesiąca") to na 99% udałoby mi się przyjechać. Pewnie jest więcej takich osób...
[#24] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@madman15, post #23

Ja również apeluję do organizatorów o lepszą promocję imprezy. To można zrobić bez większego wysiłku i kosztów, ot choćby poprosić o uruchomienie licznika na stronie PPA, wstawienie bannera lub podobnej formy promocji. Zawsze można też wysłać info na inne portale niż amigowe, poprosić o wrzucenie na Facebooka, podesłać informację do lokalnych mediów, pomysłów jest dużo.
[#25] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@grxmrx, post #24

Niestety, termin wiosennych imprez tak już ma, że dużo zajęć, naprawdę ciężko to zorganizować. Mam nadzieję, że w listopadzie uda nam się zrobić to jak się patrzy.
Ale było fajnie, nawet jeden mandat od Straży Miejskiej wpadł :)

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2013 22:28:02 przez wali7
[#26] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@wali7, post #25

No rzeczywiście osób było nie wiele pomysł Ale grunt, że czas minął mile i fajnie pomysł
[#27] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@wali7, post #25

nawet jeden mandat od Straży Miejskiej wpadł


Dobrze, że łaskawie zmilczałeś kogo skuli :)
[#28] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@recedent, post #27

Efekt zmowy taksówkarsko-strażniczej.

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2013 13:47:13 przez wali7
[#29] Re: Amimajówka - Dzień Dziecka

@wali7, post #28

Też raz dostałem od Straży, właśnie za postój w miejscu dla Taxi.

100zł i 1 punkt karny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem