Komentowana treść: AresOne PPC
[#1] Re: AresOne PPC
Fajnie, że będą trzy systemy na tej maszynie. Szkoda, że cena jest dla mnie zaporowa.
No i jak rozumiem to w tej cenie nie mamy AOS 4.x i MorphOS 3.x?
[#2] Re: AresOne PPC
AmigaOne w Acube kosztuje 843e. Czy kogoś tutaj przypadkiem nie popierdzieliło z deczka?
[#3] Re: AresOne PPC

@pampers, post #2

Moze dal grafike za 300 euro, oraz hdd 4 tb...:P
Niech handluje, niech angole i szwaby trzepia kapuche az milo....OK
Rynek jest, klienci sa. Widac ze Amiga w nowej odslonie staje sie kompem dla ELIT....
[#4] Re: AresOne PPC

@Voyox, post #3

Podałem w sumie cenę Aone 500 bez vatu. Za to samą płytę można kupić taniej..
Angole i Szwaby? Trochę widzę uprzedzenia jakieś, chociaż to w sumie nie rozczarowuje
po tym, jak można było się zapoznać z Twoimi poglądami na zachód (notabene - żyjąc tam).

Szczerze to wątpię, żeby akurat AresOne PPC został sprzedany w ilości większej niż sztuk 2-3. Do końca roku taki wynik uważałbym za sukces.

Amigowcy są w stanie zapłacić za sprzęt kupę kasy (vide X1000) ale chyba tak jawne robienie w członka nie przejdzie.
[#5] Re: AresOne PPC
Ile?

Chyba bez 1 na początku xD

Ale w sumie, cieszmy się, jest sprzęt, jakikolwiek. Lepszy taki niż żaden.

Tak gdzieś obok zupełnie, chodzi mi po głowie takie pytanie. Czy przypadkiem Sam nie jest lekko w rozkroku między wydajnością a ceną? Raspeberry Pi jest bardzo tanie, chociaż ma bardzo skromne możliwości techniczne. Z drugiej strony procek 1.1 Ghz to raczej nędza na dzisiejsze czasy. Może lepiej cenę uciąć o połowę, kosztem prędkości?
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem