Komentowana treść: Sterownik dla bezprzewodowych kart sieciowych Atheros
[#31] Re: Sterownik dla bezprzewodowych kart sieciowych Atheros
Rozumiem że ten sterownik nie obsługuje kart USB wifi, nie tylko pod AOS4.x ale też pod innymi z postamigowych systemów?
[#32] Re: Sterownik dla bezprzewodowych kart sieciowych Atheros

@KJB, post #31

W AmigaOS1.0 na 100% nie pomysł
[#33] Re: Sterownik dla bezprzewodowych kart sieciowych Atheros

@KJB, post #31

pod arosem obsługuje (przetestowane na Netgear WG111). Pod MOSem mogę sprawdzić wieczorem.
[#34] Re: Sterownik dla bezprzewodowych kart sieciowych Atheros

@respector, post #33

Dzięki :)
[#35] Re: Sterownik dla bezprzewodowych kart sieciowych Atheros

@KJB, post #34

...no więc pod MOS-em nie działa (nie da się otworzyć urządzenia w momencie dodawania nowego interfejsu na atheros5000.device). Z ciekawości i na wszelki wypadek sprawdziłem też pod AOS 4.1 - również nie działa. Czyli na ten moment tylko aros, albo normalna karta pci na chipsecie atheros.
[#36] Re: Sterownik dla bezprzewodowych kart sieciowych Atheros

@respector, post #35

przepraszam za wprowadzenie w błąd, przypomniałem sobie, że ta sieciowka na usb nie jest na chipsecie atheros tylko realtek !! na arosie działała pod realtek8180.device... nie wiem czemu mi się ubzdurało, że to atheros (pomyliło mi się chyba z kartą mini-pci którą mam w laptopie z icarosem)........ tak więc oczywiście nie ma prawa działać z atheros5000.device. sorry.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem