Komentowana treść: Flashkick1200
[#1] Re: Flashkick1200
Bardzo fajny pomysł, jeżeli cena byłaby korzystna - piszę się. Szczególnie, jakby przełączanie pomiędzy kickami odbywało się na drodze programowej - tak jak przełącznik który gdzieś widziałem. Na pewno trafiłby się niejeden kupujący.

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2013 21:06:05 przez posylus
[#2] Re: Flashkick1200

@posylus, post #1

Pomysł ciekawy. Denerwuje mnie resetowanie Amigi przy uruchamianiu(RemApollo). Przy rozsądnej cenie bym się pisał na 1szt.
[#3] Re: Flashkick1200
Czy dzięki temu urządzeniu będę mógł mieć kilka romów do wyboru np. 1.3, 3.1 A1200? Nie wiem, czy to coś da, ale może możliwość załadowania romu z CD32 poprawiłoby sprawę emulacji? A tak w ogóle to wielkie brawa za starania. Mały apel a może jakieś turbo 68060 zunifikowane z kontrolerem HDD i CD, bo o PCB dla A1200 na wzór GBA1000 pewnie można pomarzyć?


Ostatnia aktualizacja: 05.06.2013 21:59:41 przez Ender
[#4] Re: Flashkick1200

@Ender, post #3

Kilka romów ale co to zmieni?

Rom z CD32 nie zabootuje płyty na A1200.
[#5] Re: Flashkick1200

@Ender, post #3

Czytajcie ze zrozumieniem, ja to odebralem ze mozna ;;przeflaszowac;; kickstart. Przypomina to opcje ktora zna kazdy posiadacz blaszaka ktory podmienial bios plyty glownej. Oprogramowanie pozwoli zczytac kickstart na dysk i tam go zmodifikowac, mniemam iz chodzi o podmiane niektorych elementow kicka na inne np. nowsze biblioteki czy inne czesci kicka. Gdyby byly jeszcze zapisywale romy to tak zmodyfikowany romy pownno sie tez nadpisac. Szlo by wydluzyc np. botowanie kompa o 3-4 sek, zeby system zaczekal na dyski hdd i inne podobne modyfikacje. Mysle ze dla dziabajacych w systemi mozliwosci jest mnostwo...OK
[#6] Re: Flashkick1200
Chętnie nabyłbym w wersji dla A4000 :)
[#7] Re: Flashkick1200

@11111olo, post #4

Z tymi romami do wyboru chodziło mi o lepszą zgodność ze starszym oprogramowaniem. Pytam, bo się nie znam, a wiem, że są takie wynalazki jak przełączniki romów, czy ten zmiksowany rom z Allegro do A500/600.
[#8] Re: Flashkick1200
Wychodzi na to dzięki temu urządzonku będzie można zrzucić kicka na dysk, za pośrednictwem systemowego oprogramowania edytować go, dodawać elementy (biblioteki, patche itp) i testować od kątem wykorzystania go później np w WinUAE- dobrze zrozumiałem?

Rozszerzony port zegara to fajna sprawa.
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: Flashkick1200
Przydała by się wersja również dla innych komputerów np. A600
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] Re: Flashkick1200
Jak zrobi tak aby nie kolidował z IndiVision AGA Mk2 A1200 to będzie rewelacja






Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 12:02:52 przez Dorian3d
[#19] Re: Flashkick1200

@Voyox, post #16

OK
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] Re: Flashkick1200

@posylus, post #1

Fajny gadżet. Kolejna płytka do kanapki. Teraz ważne aby nie kolidowało z Indivision.
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#29] Re: Flashkick1200
Może być ciekawe cacko i do tego jeszcze dodatkowo rozszerzony port zegara na cztery urządzenia - miodzio OK
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem