Komentowana treść: Podręcznik Opusa gotowy!
[#1] Re: Podręcznik Opusa gotowy!
Chodzi o Magellana? A, teraz widzę po tagach, że tak. Super! Może dzięki niej znowu zacznę go używać. Odkąd wróciłem do amigowania po prawie 10 latach przerwy, nigdy nie chciało mi się przysiąść i skonfigurować go porządnie, stąd tylko WB i Filemaster ale może się to zmieni ;)


Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 21:23:53 przez _arti
[#2] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@_arti, post #1

[#3] Re: Podręcznik Opusa gotowy!
Jakoś nie miałem nigdy na tyle samozaparcia aby korzystać z magellana, ale książkę niechybnie zakupię..
[#4] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@_arti, post #1

Gratulacje dla autora OK
Ja kiedyś miałem super skonfigurowanego Magellana przygotowanego przez mojego kumpla Olka, który dopieścił każdy szczegół. Ikonka kibla z pod jego ręki podpięta pod komendę Flush miażdżyła szeroki uśmiech
Książkę też kupię, bo kombajn wielki, a przez to zawiły czasem dla laika.
[#5] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@flops, post #4

Ja kiedyś miałem super skonfigurowanego Magellana

Konfigurowanie magellana, to sama przyjemność OK
[#6] Re: Podręcznik Opusa gotowy!
Zakupię koniecznie! OK
[#7] Re: Podręcznik Opusa gotowy!
Ustawiam się w kolejce
[#8] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@flops, post #4

OnT: ja też biere! :) Tak jak pisałem pod newsem zapowiadającym :)
OffT: Ile razy widziałem kibel u Ola - kulałem się ze śmiechu! :)
[#9] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@baderman, post #8

Ja wolę starego, dobrego Opusa 4.x od Magellana. Wielka szkoda, że nie jest już rozwijany pod OS 3.9 :(
[#10] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@OSH, post #9

A co Ci w nim brakuje? pomysł
[#11] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@OSH, post #9

Ja wolę starego, dobrego Opusa 4.x od Magellana.

Nieco bez sensu jest porównywanie Opusa 4 z Magellanem.
Opus 4 to file manager, Magellan to zamiennik Workbencha, będący przy okazji rozbudowanym file managerem, tak gwoli ścisłości. Zupełnie inne klasy programów.
[#12] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@Dopuser, post #11

Nieważne. Poza tym, Magellana zawsze traktowałem jako zamiennik Opusa 4.x i nie potrafiłem się przekonać do używania go jako zamiennika WB. WB to WB i koniec. Ale ja jestem konserwatystą.
[#13] Re: Podręcznik Opusa gotowy!
Trochę offtop, ale mam nadzieję, że kiedyś pojawi się porządny podręcznik do Directory Opusa 10 pod Windows. Choć trzeba przyznać, że wbudowana pomoc i pomoc on-line są okej.
[#14] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@gorzyga, post #13

Ok, może napiszęOK
[#15] Re: Podręcznik Opusa gotowy!
Mam nadzieję, że nie przegapię podręcznika. Wpisałem do komórki jako przypomnienie :)























free music downloads
[#16] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@Cargo, post #15

Zamówiłem dwa egzemplarze. Tylko czy wyślą za granicę? Czekam na potwierdzenie.
[#17] Re: Podręcznik Opusa gotowy!

@Deftronic/..., post #16

Napisz maila do firmy wydającej książkę.
[#18] Re: Podręcznik Opusa gotowy!
Po odplaniu Magellana po tych wszystkich latach nie za bardzo pamiętałem ja się go obsługuje... Książka na pewno się przyda!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem