Komentowana treść: FPGA Arcade Replay Board gotowa do sprzedaży
[#31] Re: FPGA Arcade Replay Board gotowa do sprzedaży

@KJB, post #30

Najlepszy sprzęt, to dedykowany sprzęt pomysł
[#32] Re: FPGA Arcade Replay Board gotowa do sprzedaży

@Duracel, post #26

wykazujesz podejście amigowego fundamentalisty: klapki na oczy i wio, wszyscy źli tylko nie my

jednym słowem żenua
[#33] Re: FPGA Arcade Replay Board gotowa do sprzedaży

@pampers, post #28

Ja też wysłałem gotowość parę miesięcy temu, dostałem odpowiedz że jestem dopisany do listy i to koniec komunikacji jaką dostałem. Wysłałem dwa maile i zero odpowiedzi. Jest w ogóle gdzieś w necie ta lista umieszczona, aktualizowana?
[#34] Re: FPGA Arcade Replay Board gotowa do sprzedaży

@XoR, post #32

wykazujesz podejście amigowego fundamentalisty: klapki na oczy i wio, wszyscy źli tylko nie my

Oczywiście my amigowi ortodoksi tak mamy, w przeciwieństwie do wszystkich innych ekstremistycznych nacji komputerowych z atarowcami oczywiście na czele ;)

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2013 13:23:58 przez BULI
[#35] Re: FPGA Arcade Replay Board gotowa do sprzedaży

@flops, post #33

Z tego co wiem, lista nie jest publiczna ale Mikej ma się odzywać do każdego z tej listy. Ja już dawno uzbroiłem się w cierpliwość :)
[#36] Re: FPGA Arcade Replay Board gotowa do sprzedaży

@pampers, post #35

Dzięki za odpowiedz, to też się uzbroję.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem