• Opis

Wyszedł tylko jeden numer tej gazety.
18 stron

zamieścił: Dorian3d

data: 2013.07.14 13:22

kategoria: Czasopisma / Amigraj

rozdzielczość: 1900x1935

odsłon: 135

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 4.3 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: AMIGRAJ!
Lepszy tytuł dla gazety byłby "AmiRaj!"
[#2] Re: AMIGRAJ!
Też gdzieś mam to w pudłach. Pamiętam jak musiałem jechać do tzw. "większego miasta" bo już nigdzie w okolicy nie było. Obyło się bez szału, ale trudno było nie wspomóc nowej inicjatywy w tamtych jakże ciężkich czasach :)
[#3] Re: AMIGRAJ!
Wyszedł jeden, bo cały Amigowy soft wrzucili na trzy płyty, i tyle pomysł, 3OK
[#4] Re: AMIGRAJ!

@parallax, post #3

Mi się wydaje że były dwa numery. Czytać to się tego nie dało, a płyty jakieś z czasopism niemieckich...
[#5] Re: AMIGRAJ!
czy to czasem nie ten sam wydawca, który później naprodukował ileś (nie wiem ile, bo kupiłem tylko jeden) numerów pisma pt. "GRAJ!"? Kupiłem takie coś oszołomiony liczbą dołączonych płyt CD (4 czy tam 5) wypełnionych po brzegi grami. Gorszego g&wna to nie widziałem - jakieś szwabskie demka, w samej gazetce zero treści. To już nawet pewnie jakiś PC Gamer w tamtym okresie potrafiłby bardziej wciągnąć.
[#6] Re: AMIGRAJ!
Też kiedyś zanabyłem toto. Wydaje mi się, że biznesplan wyglądał następująco:

1. przedsiębiorca kupił za bezcen niesprzedane zwroty niemieckich czasopism
2. powybierał z nich płyty CD
3. dodał karton z tytułem "Amigraj!"
4. profit!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem