Komentowana treść: PortablE r6 beta (14.07.2013)
[#1] Re: PortablE r6 beta (14.07.2013)
PortablE - czy ktoś to w ogóle używa? Próbowałem się wgryźć w temat, ale dokumentacja do tego jest najuboższa ze wszystkich wersji języka E.
[#2] Re: PortablE r6 beta (14.07.2013)

@Aurel, post #1

mnie kusia zeby wypróbować, ale póki co z braku czasu nie instalowałem. Chociaz z tego co wiem to jest kilka fajnych rzeczy w porównaniu z klasycznym E. A wie ktos jakie sa mozliwosci wykorzystania gotowych modułów pisanych dla starego E? Bo z tego co widze kompilowanie starych źródeł wymaga dostosowania ich do PortablE, a jak to wyglada ze starymi modułami to nie doczytałem.
[#3] Re: PortablE r6 beta (14.07.2013)
Ze strony autora można pobrać zaktualizowaną wersję kompilatora. Zmiany dotyczą wyłącznie wersji dla AmigaOS 4.1 i związane są z wykorzystaniem nowego SDK.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem