Komentowana treść: POV-Ray 3.6.1
[#1] Re: POV-Ray 3.6.1
Widzę, że BlaBla działa prężnie. Nie będę oryginalny, ale szacunek i wielkie dzięki dla autora, za to, że mu się chce.
[#2] Re: POV-Ray 3.6.1

@Ender, post #1

zastanawiam sie jaki dysk podlaczyc aby kontynuowac prace nad JA2 :) aktualnie nie chce mi sie z tym walczyc bo znow moze partycja pasc:(
[#3] Re: POV-Ray 3.6.1

@stefkos, post #2

Wierzę, że na pewno coś uda Ci się wymyślić. Trzymam kciuki.OK
[#4] Re: POV-Ray 3.6.1

@Ender, post #1

Chociaz daleko mi do ray-tracingu, to poogladalem sobie obrazki wykonane w POV-Rayu. Niektore sa kapitalne. Cieszy, ze taki software jest rozwijany i w dodatku jest made in Poland OK
[#5] Re: POV-Ray 3.6.1

@Ender, post #1

Brawa dla autora. BlaBla rozkręca się :D
[#6] Re: POV-Ray 3.6.1

@stefkos, post #2

No i fajnie, mamy kolejny silnik renderujący :). Dziękówa ! Ciekawe jak prędkościowo spisuje się POV-Ray na naszych maszynach, bo możliwości ma niczego sobie, trzeba będzie się przyjżeć.

Ps. To może przy okazji POV-Ray dałoby się jeszcze skompilować Kraya 1.4 z altivec :). Podobno wersja mosowa też ma okienko podglądu (tak wynika ze starej stronki kraya i z forum morphzone) jednak binarka którą posiadam tego nie ma. Może dałoby się odgrzebać projekt jeszcze ?.
[#7] Re: POV-Ray 3.6.1

@ede, post #6

Na G5 działa fajnie ;)
[#8] Re: POV-Ray 3.6.1

@Drako^BB, post #7

Dzis sprawdze jak dziala na G4 1.67GHz. Thx BlaBla
[#9] Re: POV-Ray 3.6.1

@stefkos, post #2

Pora odpalic pega :)
[#10] Re: POV-Ray 3.6.1

@mccnex, post #4

Pooglądałem sobie obrazki i rzeczywiście niektóre to perełki OK
[#11] Re: POV-Ray 3.6.1

@Drako^BB, post #7

A do Blendera da się podpiąć ? Tak zerknąłem i widzę, że z palca poskładać scenkę będzie niełatwo. Kray script łatwiejszy znacznie, można sobie w Modelerze poustawiać obiekty i dalej kombinować a w POV-Ray nie widać importu obiektów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem