Komentowana treść: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie
[#1] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie
Najlepszy 4 moduł -4pkt
Drugi 3 moduł -3pkt
Trzeci 1 moduł -2pkt
Czwarty 2 moduł -1pkt
[#2] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie

@Xantor, post #1

Jest napisane natomiast zagłosować można na forum PPA w tym wątku. ...
[#3] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie

@grxmrx, post #2

Przepraszam, myślałem że chodzi o ten wątek tutaj ;)
[#4] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie
Kiedy będą liczone głosy bo nie mogę doczekać się już wyników. :P
[#5] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie

@Leon, post #4

O właśnie, nie podałem daty zakończenia. Standardowo 2 tygodnie. Głosujemy do 15 września. Wyniki będą 16 września. :)
[#6] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie
Przypominam, że głosować można do 15 września. :)
[#7] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie
poczekam na kolejna edycje, w tej musialbym kazdemu dac po 1 punkcie , raczej tylko za wysilek odpalenia PT.

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2013 12:43:26 przez gx
[#8] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie

@gx, post #7

Były kiedyś w kioskach ruchu niemieckie składanki CD dla Amigi z grami i programami w wersji demo.
Na nich moduły nadesłane przez "czytelników" to było tak chamskie techno, że nie dało się tego w ogóle słuchać.

MODy wystawiane w konkursie PPA są lepsze i jakby nie było to sam konkurs zachęca Amigowców do tworzenia czegoś bardziej twórczego, niż ciągłe brednioseriale na temat co jest a co nie Amigą ;)
[#9] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie

@KJB, post #8

Na nich moduły nadesłane przez "czytelników" to było tak chamskie techno, że nie dało się tego w ogóle słuchać.

Pamiętam, ciężko było tam coś znaleźć do posłuchania :\
[#10] Re: Drugi forumowy konkurs muzyczny PPA - głosowanie

@gx, post #7

Jak dla mnie modki są całkiem fajne, dwa pierwsze na które zagłosowałem, lekko wydłużyć i nadawały by sie jako podkład do fajnej gierki. Bardzo fajna inicjatywa OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem