Komentowana treść: Nowe 4xEIDE Software
[#1] Re: Nowe 4xEIDE Software
Wiadomo co poprawili?
[#2] Re: Nowe 4xEIDE Software

@BULI, post #1

Ciężko stwierdzić, bo mam 404 jak próbuję pobrać plik. A chętnie bym ściągnął, bo moje 4xEIDE leży nieużywane od dłuższego czasu - może bym do niego wrócił?
[#3] Re: Nowe 4xEIDE Software

@baderman, post #2

Ja też nie mogę pobrać pliku :( (404)
[#4] Re: Nowe 4xEIDE Software

@BULI, post #3

Ja nie mam 4xEIDE, ale u mnie link działa :P
[#5] Re: Nowe 4xEIDE Software

@KJB, post #4

link działa, w archiwum historia z 2007 r.
[#6] Re: Nowe 4xEIDE Software

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

No link działa nowe pliki to:
4xEIDE.driver
4xEIDEPrefs

A co poza rewizją się zmieniło niech ktoś sprawdzi organoleptycznie :D
[#7] Re: Nowe 4xEIDE Software
Firma Elbox, jak Lenin!
[#8] Re: Nowe 4xEIDE Software
Mam pytanie odnośnie tematu - mam A600 i szukam sposobu na przyspieszenie transferu z dysku/karty CF. Jak wiadomo, FastATA nie ma do sześćsetki ale czy taki, buforowany interfejs poprawi choć trochę transfer
[#9] Re: Nowe 4xEIDE Software

@_arti, post #8

Ponoć 10%. Miałem coś takiego w A1200 i było deczko szybciej ale na pewno nie wspomniane 10%.
[#10] Re: Nowe 4xEIDE Software

@_arti, post #8

[#11] Re: Nowe 4xEIDE Software

@_arti, post #8

Tam potrzeba 68020, więc bez turbo nie podchodź. Był artek na PPA.
[#12] Re: Nowe 4xEIDE Software

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

Heh, kupilem wlasnie ACA 620 a tu takie cos. No nic. Trzeba bedzie zamienic w pazdzierniku ;)
[#13] Re: Nowe 4xEIDE Software
Niesamowite że po tylu latach firma jeszcze aktualizuje sterownik. Wielkie brawa dla Elboxu.
[#14] Re: Nowe 4xEIDE Software
Co poprawiono w tej wersji ???
[#15] Re: Nowe 4xEIDE Software

@_arti, post #8

Arti: w A600 programowo możesz podciągnąć z 10%. IDEfix czy 4xEIDE Elboxu sprawdź. Dodanie 68020 podbije prędkość bardziej.

U mnie dysk w A600 miał jakieś 550-650KB/s zaś po przełożeniu do gołej A1200 skoczył do 1.3MB/s (1.5-1.6MB/s z IDEfix).
[#16] Re: Nowe 4xEIDE Software

@hrw, post #15

A gdzie umieścić to jak mam AmigaSYS?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem