Komentowana treść: GenesisPlus 1.6
[#1] Re: GenesisPlus 1.6
A Sega Saturn ?
[#2] Re: GenesisPlus 1.6

@Dorian3d, post #1

To już raczej była maszynka 32bit.
[#3] Re: GenesisPlus 1.6

@Dorian3d, post #1

Niestety na amigowych systemach nie ma, a szkoda.
[#4] Re: GenesisPlus 1.6
W celach wyłącznie testowych pościągałem kilka pozycji na SegaCD min: Mad Dog McCree, ebel Assault, Lawnmower Man. Biorę się za testowanie :)
[#5] Re: GenesisPlus 1.6
A ja sobie już trochę pograłem, super działa na grach dla Genesis :) Natomiast nie bardzo mogę uruchomić nic dla GameGear, niby się ładuje i stoi.

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 17:58:30 przez Tom3k
[#6] Re: GenesisPlus 1.6

@Tom3k, post #5

BIOS dla GameGear masz?
Może jest wymagany do odpalenia szpili.

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 18:36:56 przez waldiamiga
[#7] Re: GenesisPlus 1.6

@waldiamiga, post #6

Hm, no to muszę sprawdzić. Ale Biosa dla Genesisa też nie instalowałem. Idę poczytać dokumentację :)
[#8] Re: GenesisPlus 1.6

@waldiamiga, post #4

No i lipa, nie udało mi się odpalić żadnej pozycji dla SegaCD. Udała się komuś ta sztuka? W którym miejscu i jak nazwane macie biosy dla SegaCD?

EDYTA:
Wystarczy przeczytać dokumentację
SegaCD support requires a bios file called BIOS_CD_U.bin
in the bios/ directory. SegaCD games must be in bin/cue format.
Select the .cue file to launch the game.


Ostatnia aktualizacja: 29.09.2013 18:13:58 przez waldiamiga
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem